Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat soha nem láttam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat soha nem láttam még ilyennek. Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tegnap este amikor indultunk haza egy budapesti pubból, ketten oda jöttek, elkezdtek erőszakoskodni és pénzt követelni. Párom, aki szerencsére velem volt rájuk támadt. Az egyiket szájonütötte a másikat pedig talán bordán, már nem tudom, nagyon gyorsan történt minden. Azután újra meg újra megütötte az egyiket. "sorozta" ha igy jobban érthető. Bevallom megrémültem tőle. Négy éve vagyok vele és most úgy érzem semmit nem tudok róla. Eddig mindig azt láttam, hogy kerüli a balhékat. Mindig azt mondja, az erőszak erőszakot szül. Sokszor gondoltam, hogy kicsit gyáva, de ez nem is zavart. Viszont a tegnapi után, minden felborult. Azt az agresziót még soha nem láttam a szemében. Persze, jó érzés, hogy tudom, megbír védeni, de valahol félek is a màsik énjétől. Ugyanis sajnos erőszakban nevelkedtem. Viszont párom soha nem volt ilyen, még veszekedni is olyan hangerőn szokott, mint ahogy egy átlag ember beszél. Higgadtan, megfontoltan. Lehet csak én dramatizálom tú? Már nem tudom. Ezt egyelőre nála nem akarom firtatni.

Valaki tudna adni tanácsot?

25/L



2015. máj. 5. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj, amiért ilyen barátod van. Szerintem semmi okod félni tőle.

Jó tudni, hogy éles helyzetben meg tud védeni, otthon viszont teljesen higgadt.

2015. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez is csak abban a hitemben erősít meg hogy a nők nem tudnak problémák nélkül élni.
2015. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezen most mit firtatnál? Éles helyzet ezt hozta ki belőle.

Örülj, hogy szerencsésen alakult és amazok nem voltak többen, nem voltak erősebbek.

Szerencsére engem még soha nem támadtak meg, a hideg is kiráz ha belegondolok. Egy ideig biztos lennének álmatlan éjszakáim.


Egyébként mit kellett volna tennie? Hagyni, hogy jól elgyepáljanak és elvegyék a pénzed? Úgy jobban éreznéd magad? Kérd meg rá, hogy legközelebb tegyen így, mert te nem szereted, ha ilyen erőszakos. :)

2015. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem mindkettőtöknek igaza van. Ment a plusz. (még az enyhe sovinizmus se zavar, hisz jogos.)
2015. máj. 5. 13:45
 5/9 A kérdező kommentje:
A hangsúly nem azon volt, hogy mit kellett volna tennie. Hanem azon, hogy még nem láttam ilyennek és megrémített..
2015. máj. 5. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt vele kellene megbeszélned. Ugyanakkor szerintem is inkább ez, mint hogy elbújjon mögéd.
2015. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyival egészíteném ki az elmondottakat, hogy most nőként is láthattad a saját szemeddel milyen erős az adrenalin és a tesztoszteron. :) Az, hogy így megverte őket az ékes példája annak amikor elborul az agya a hormontól. :)


Én is azt mondom, örülj neki, hogy egy férfi a párod aki nem fél előhúzni a kardját ha a szíve hölgyét meg kell védeni.

Sok a nyúlbéla.

2015. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és az előzőekhez: aki rátámad azt addig kell ütni amíg mozog, hogy ne próbálkozzon újra ... a barátod kemény mint a vídia, de ez neked csak jó
2015. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, a vészhelyzet, és az adrenalin kihozza még a legszerényebb/visszahúzódóbb/nyugodtabb emberből is az állatot, pláne ha egy olyan személy kerül veszélybe a közelében, aki fontos számára. Szóval szerintem nincs okod félni tőle, pláne, ha - azok alapján, amiket leírtál - még ha veszekedtek is, se nagyon emeli fel a hangját. :)
2015. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!