Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felejtsem el h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felejtsem el h elmondom neki? Vagy az exemmel levo baratsagomat adjam fel? Az is igaz h az elozo exem miatt beszeltem vele ujbol szakitas utan es kb 5 honapja nm beszeltem vele . Ekezetekert bocsesz.

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo h az exem akivel regebben kavartam mikor osszejottem a mostani baratnommel a tegnap ramirt . Azota mar tobb mint 5 honapja egyutt vagyok baratnommel es az exemek is lassan 5 honapos kapcsolata van .Nm volt az nagy osszeveszos szakitas mer szakitottunk e 4 honappal kb azutan ujra beszelgettunk es akkor jottem en ossze a jelenlegi baratnommel .Amiben segitenetek kellene az az lenne h szerintetek mondjam meg a baratnomnek h irt az exem ? Ezt pedig o elkellene fogadja h beszelek vele .A helyzet az h tenyleg nagyon jol kijovok az exemmel es megertjuk egymast .A gond az h a baratnom tudom milyen es tuti kiakadna ha megmondom neki h jo lenne ha beszelgethetnek az exemmel . O az a tipus h nm tiltja meg de tudtomra adja h nm tetszik neki es nm akarja h beszeljek vele .Ezt onnan tudom h az exem utan akirol beszelek lett egy baratnom aki beteg volt es azt mondtak h megfog halni es en beszeltem vele mert en voltam az egyeduli akire igazan szamithatott es ami fokep zavarta a mostani baratnom h azzal a lannyal akkr is beszeltem mikor kettesben voltam vele neha visszairtam neki .Megertem h az mert zavarta de meg is csak a volt baratnom volt es azt mondtak h nm fog sokat elni .Az lenne a legjobb szerintetek is ha nm beszelnek az exemmel es nm emlitenem a baratnomnek h ne akadjon ki es ugy viselkednek mintha misem tortent volna ? Vagy mondjam el neki legalabb ? Vagy beszljek az exemmel is mert a aratnomnek megkellene ertenie h nincs mitol tartania csak baratokkent beszelunk az exemmel hiszen nei is kozel 5 honapos kapcsolata van .

2015. okt. 7. 17:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Ahogy igy gondolkodom a dolgon az lenne a helyes ha nm beszelnek az exemmel hisz 5 honapja nm beszeltunk lassan .A kapcsolatunk jo csak nm beszeltunk mostanaban .De kivancsi vagyok a ti velemenyetekre is esetleg tapasztalataitokra .
2015. okt. 7. 17:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elcsépelt a felfogásom, de ha valakinek van egy barátnője, akkor mi az Istennek beszélget az exével? Hiszen a jelenlegi partner is minimum legjobb barátod is egyben, plusz szerető társad is. Nem? Ami elmúlt, azt le kell zárni, tovább kell lépni, exek nélkül, tiszta lappal. Jogában áll tudnia a jelenlegidnek, hogy felkeresett az exed, még ha csak dumáltok is (bár ezt minek?), más esetekről nem is beszélve...
2015. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dugjad mindkettőt, és még az exex-et is! Hjaj ha én most lehetnék fiatal!
2015. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
S akkor ha azt tiltja meg, hogy nem tetszik egy haver akkor azzal se fogsz beszélni? Értem én, h rosszul esik, az új barátnőnek, akinek az is rosszul esik ha egy beteg exel beszélsz (??? aki ráadásul meg fog halni????!!! Milyen szívtelen dögöt fogtál ki???)....de ejsze nem kellene kiakadnia ha valaki ír neked havonta vagy 5 havonta 1x.
2015. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2-sel egyetértek, ha ír az exed, akkor a barátnődnek tudnia kell róla. Anno az én barátomnak is írt az exe, barátom azonnal elmondta nekem de azt is elmagyarázta, hogy nincs mitől félnem (aztán ebből mégis lettek gondok, de az egy másik sztori) ha a barátnődet nem zavarja, akkor beszélgess vele, de szerintem akkor se te írj az exednek, hanem várd meg amíg ő ír, és ne beszéljetek túl gyakran csak néha adjatok helyzetjelentést egymásról
2015. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat :D
2015. okt. 7. 20:55
 7/9 A kérdező kommentje:
4/5 nm tiltotta meg h beszeljek a beteg exemmel akirol azt mondtak h megfog halni csupan az eset neki rosszul h az exemrol van szo es vele beszelek plusz sokat beszeltem vele akkor is mikor a baratnommel egyutt voltam marmint kettesben az exem folyton irt ....nm megtiltas volt csupan zavarta az hmennyit beszelek vele mert tenyleg 1-2 percenkent irta az uziket ....es baratnom pont azt mondta h megerti h beszelek vele hisz meg is csak beteg es nm is akarmilyen beteg ....de ezt a dolgot megbeszeltem vele ....szerintem teged is zavarna ha a partnerednek folyton 1-2 percenkent irja az uzeneteket barmivel kapcsolatban csak h beszelhesen veled .....de vegul abbol kiderult h az exem tulzott es nm volt annyira beteg mint mondta ...de en ezt nm tudtam es persze h aggodtam erte ...csak azt akarta h vele foglakozzak ......
2015. okt. 7. 21:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Az exem aki irt vele az volt a helyzet h majdnem o volt az akivel ujra osszejovok es nm a mostanival jovok ossze szall van mert feltekeny legyen ilyen utan persze en mar nm szeretem az exem kozolte velem h o se engem cask jo velem beszelni .Tenyleg az volt a baja a baratnomnek amennyit beszeltunk es nm az h beszeltem vele .Mert megmondtam neki h hisz o az exem nm lesz baja es ott vannak a tobbi baratai akik foglakoznak vele stb es en inkabb nm beszelek vele mert igy jobb lesz mindkettonknek es pont o volt az marmint a baratnom aki mondta h esely van ra h meggyogyuljon es jol esik az exemnek is ha beszelek vele neha .Ezt igy szoszerint meg is mondta h igen o a baratnom es nagyon szeret es o sosem fog megtiltani tollem semmit hisz nm vagyok szoszerint hozzabilincselve es nm is tilthat meg nkm semmit .Szall kicsit se szivtelen a baratnom sot .
2015. okt. 7. 21:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Amugy akar milyen nehez is elhinni annak ellenere h kozel 19 vagyok nm csinalok olyat h kihasznalok egy csajt es megfektetem mert o pl az exem es meg szeret es siman benne lenne h megdugjam .Kossz az nm ha csak siman egy casj jon es benne lenne a dolog ban akkor is a valaszom ugyan az kosz nm van baratnom es szeretem o a legfontosabb szamomra es nm artanak neki .Egy par ora sex nm eri meg legalabb is nkm h elbasszam az egesz kapcsolatom azzal lannyal akit tenyleg ugy szeretk mintmeg soa senkit nm dicsekves keppen volt mar jo par baratnom es meg nm ereztem senki iran sem igy ....persze gondolom most majd jonnek a komik h meg 19 se vagyok stb stb biztos kamu de o az a lany akivel eltudnam kepzelni nm csak a kozel jovom hanem azt is h 10 ev mulva ugyan igy egyutt vagyunk persze addigra mar sajat lakas stb .O az akivel 5 honap alatt 1x nm veszekedtem perse voltak kisebb nezet eltereseink nm ertetunk egyett picit osszekaptunk de hat ez milyen kapcsiban nincs ? De ra par percre mar meg is beszeltuk a konfliktust es jot nevetunk rajta ilyen szinten egy hullamhosszon vagyunk :3 .
2015. okt. 7. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!