Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek határoz, jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek határoz, jelent valamit, hogy a barátnőjétől szebb/dekoratívabb/érettebb csaj tetszik egy férfinak? 19l

Figyelt kérdés
A páromról van szó.
2015. okt. 7. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt el is mondta neked konkrétan?
2015. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy. Csak szembesültem vele, hogy jóban van egy csajjal. Gondolom, hogy bejön neki...
2015. okt. 7. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:

és mióta vagytok együtt?

valamit említett erről a lányról neked?

mit gondolsz, megvan a kölcsönös bizalom? hogy nem lép félre?

2015. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Több, mint 4 éve. Titkolta, hogy jóban vannak. De kiderült. Csak egy ismerőse azt mondta. Nem csalna meg, de fejben már megvolt neki... A haverja elkottyintott ezt-azt...
2015. okt. 7. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
az már régen rossz, ha fejben megvolt neki..
2015. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy érettebb?
2015. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A barátom 21, a csaj 24. Úgy érettebb, hogy egy kész nő, külsőre (mindig jól néz ki) meg belsőre is (fejben ott van, tudja mi kell egy pasinak).
2015. okt. 8. 07:58
 8/9 anonim ***** válasza:
És miben szebb?
2015. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem kb. az össze csaj, nő "megvolt" már fejben akit megláttam valaha (kis túlzással), szal ez nem probléma... A legtöbb férfi ilyen.


Nekem is van olyan barát-barátnőm akit szívesen megdugnék, ha nem lenne párom, de van és hűséges vagyok hozzá. Ez most lehet, hogy úgy tűnik leírva mintha nehezemre esne annak maradni, de biztosíthatlak, hogy ez nincs így.


Egyébként meg te ismered a barátodat, mi anélkül hogy ismernénk nem nagyon tudunk hozzá fűzni semmit. Max olyan általánosításokat amit fentebb írtam.

23/f

2016. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!