Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom ilyen mai népszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom ilyen mai népszerű mű nőt kedvel akkor nem vagyok számára elég jó?

Figyelt kérdés

Megláttam, hogy az oldalán milyen kedvelt oldalai vannak , azaz milyen oldalakat követ, és láttam köztük egy olyan ismert amerikai celebnek mondható lányt aki a nagy fenekéről, melléről és pózolásairól híres, és teljesen kiborultam. Tudom, nem kérhettem volna ezt rajta számon, de ilyenkor nem tudok túl lépni ezen. De szeretnék változni!

( nem tartom normálisnak, hogy mondjuk nem egy szépségideál, tök mindegy Angelina Jolie vagy Salma Hayek hanem ilyen....

)

Lányok, nők, ti ezeket hogyan viselitek el? Hogy álljak hozzá a dolgokhoz?

Az én fejemben úgy van totál, hogy akkor az biztos jobb lenne neki mint én és hiányolja bennem ezt és azért van ez...


2015. okt. 8. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Le kell vele ülni megbeszélni, hogy ez téged zavar, viszont szeretnél a hozzáállásodon változtatni, segítsen valahogy.

Felesleges számonkérni, vagy hazudni fog valami szépet, amit úgysem hiszel el, vagy elmondja az igazat, és mégjobban kiakadsz.

2015. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De mit üljek le vele megbeszélni?

Ezen szerintem nincs mit, mikor megjegyzéseket tettem neki arról a nőről akkor sem tudott mit mondani, azt, hogy nem tetszik neki, de erre mikor azt feleltem, h ogy akkor meg miért követed akkor erre azt mondta, hogy attól még nem tartja vonzónak a nagy seggeket, csak bejelölte az oldalát és ennyi, nincs jelentősége.

A pasik tényleg ilyenek?:(

2015. okt. 8. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy viselkedsz mint egy óvodás. Legalább egy pillanatra hagy abba a hisztit, és kérdezd meg tőle hogy mi tetszik a csajon neki leginkább, és gondolkozz el, hátha nálad is működne. A probléma csak az, hogy az eddig hiszijeid miatt már akkor sem tudna őszinte lenni, ha akarna.
2015. okt. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lennél neki elég jó? Veled van és nem egy "népszerű műnővel", nem, Akkor meg? :)

A pasik nézelődnek, ez van. A nők is megnézik a jó seggű pasikat, csak kevésbé látványosan. Inkább örülj neki, hogy csak neten teszi ezt, és nem melletted az utcán. :) Amíg téged szeret, meg veled van, addig ilyesmin kár frusztrálni magad.

Az én pasim is megnézni a nagymellű, kerek fenekű nőket, sokszor még megjegyzést is tesz rá, mikor mellette vagyok (igen, én meg morgok miatta :D), de ennek ellenére mellém bújik este az ágyba, és nem egy ilyen műliba mellé. Szerintem ennél ütősebb érv nem kell. :)

25N

2015. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy Kim Kardashianről van szó. :D

Egyébként gyerekes dolog ezen hisztizni. Instagramon én is követek több férfimodellt, vagy színészt, de ez nem jelenti azt, hogy rájuk vágynék a mostani kiszemeltem helyett, egyszerűen csak jó nézegetni a képeiket.

2015. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!