Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 évesen nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Róbert dávid kérdése:

24 évesen nem volt barátnőm még nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Igazából úgy érzem egyikne se jövök be , nem tartom magam csúnyának de mégis valahogy rossz érzés az egész

2015. okt. 8. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Én 20 évesen vesztettem el a szüzességem és még azt is későinek tartottam.


22/F

2015. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De velem van a baj? Remélem majd egyszer jön az igazi :(
2015. okt. 8. 12:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Sokakkal megesik, hogy sokáig nincs szerencséjük.
2015. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Nem találtál megfelelő lányt, akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz, vagy egyszerűen nem állsz/álltál készen egy kapcsolatra.

Sajnos elég nagy a nyomás, a csapból is az folyik, mikor kell túlesni ezen meg azon. Élj a saját ritmusodban! Ha találsz megfelelő embert, tegyél érte! Ha nem, ne erőszakold meg magad, mert neked se lesz jó, és a másik felet is megbántod.

2015. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én 23 vagyok, nekem se volt még barátnőm, pedig átlagnál jobban nézek ki(mondjuk olyan 10/7-es vagyok), de baromi peches vagyok a szerelemben, akibe eddig belezúgtam, azoknak mind volt már barátja, akik meg belém zúgtak, azok meg nekem nem tetszettek, és csak azért , hogy kapcsolatban legyek, nem fogok összejönni akárkivel. Majd egyszer biztos szerencsém lesz, addig meg elfoglalom magam 1000 más tevékenységgel, még csak rosszul se érzem magam pár nélkül, persze nyilván boldogabb lennék, ha lenne, de de hát most ez van.
2015. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem gáz. Ja, csak éppen 14-15 éves kora óta nagyon vágyik nőre és ez az egyik legnagyobb vágya az életben. De nem, nem gáz hogy az élete egyik legnagyobb vágyát lassan 10 éve nem tudja valóra váltani. Az miért is lenne gáz?
2015. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gáz, de mit tudsz már csinálni? Vagy én? Manapság divat a korai pár és szex kapcsolat, igaz ezzel azt érik el, hogy 20 éves korukra beleunnak és kiégnek, de hát ugye a trend az trend. A párkapcsolat egyébként se egyszerű dolog, még ha egyesek sportot űznek belőle, de ez a kisebb rész. Én is gáznak érzem, hogy szerencsétlen vagyok a nőkkel, aki nekem tetszik azt nem érdeklem, én meg réges rég jöttem be lánynak, azóta senkinek.
2015. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os: mikor írta a kérdező, hogy 14-15 éves kora óta csak erre vágyik? Te így voltál vele, ha az első válaszoló is te voltál, akkor már azt is tudjuk, hogy cirka 5-6 év alatt össze is hoztad a dolgot. Nem mindenki vágyik kapcsolatra rögtön, ahogy belép a pubertás korba. A kérdező nem arról írt, hogy jubilál, mert most hajtotta el a 300. nő, ami tényleg pironkodásra adna okot.

Kérdező, újra leírom: csak akkor gáz, ha valóban vágysz rá, de nem teszel érte.

2015. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8:


Tényleg nem mindenki. A férfiak közül csak 10-ből 9.

2015. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En annyira nem vagytam pl sose kapcsolatra, mig ki nem probaltam keson en is
2015. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!