Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Hát éves kapcsolat. A férjem erekciója és érdeklődése a szex iránt sosem látott negatív csúcsot döntött.

Ha én nem kezdeményezek akkor nincs semmi, illetve ha bújok, kezdeményezek akkoris olyan immel-ámmal csinálja, és hamar elmegy. Persze én még fasorban sem vagyok.

Több partnerem volt, de a szexet eddig csak vele elvezzem igazán.

Ráadásul mostanában érezhetően gyenge volt az erekciója.

Próbáltam finoman kipuhatolni, mert mégsem ronthatok rá úgy, "hogy te Pisti, mostanában puha a farkad, miért?"

Nekem viszont rettentően hiányzik egy amolyan mindent bele vad szex.


2015. szept. 14. 19:56
 1/4 A kérdező kommentje:
*hat éves kapcsolat (bocsánat, az autokorrekt néha huncutkodik)
2015. szept. 14. 19:58
 2/4 RRR ***** válasza:

stressz

munkahelyi gond

fáradt

valamin agyal

esetleg félre ment,de ezt te érzed


vagy meg tudod beszélni vele és megoldjátok együtt

vagy beszerzel egy szexpartnert,ha nem akarod,hogy szétmenjetek

2015. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 évesbe elképzelhető, h már bele is unt, nem szeret annyira, bár, ha korábban nem volt baj, akkor lehet, h egy kis félreszex is van.
2015. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Én 60-hoz közel tapasztalok hasonlót, - de ez csak féléves kapcsolat - eléggé szerepet játszott benne egy hasüregi érszűkület - mondjuk az nekem csak a képességet lombozta le, a vágyat nem.

A cukorbetegségek egyes fajtái is szóba jöhetnek, ha jól tudom, 27 évesen amúgy abszurd dolog.


Elég kiszámíthatatlan volt a feleségem szex, hiszti, miegyéb tekintetében 30+ koromban, ezért rendszeresen csaltam (fújj, tudom) - de ha este mégis úgy tűnt, hogy akarja, azért ment gond nélkül, szóval nem arra gondolnék elsőre, hogy van valakije.

Szelíden, kedvesen beszélj vele erről, és ha utálja is: irány az orvos. Ez nem állapot, és tényleg lehet nagyobb baj jele is.

2015. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!