Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz a lányokkal? Mi tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a lányokkal? Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Nyáron diplomázom,és valszeg folyami hajón fogok dolgozni európában.most akkor addig ne csajozzak itt komolyan,mert "úgyis elmegyek".ott meg azé nem tudok komolyan csajozni,mert vendéggel nem lehet, a városokban nem hinném,h sokat tudnék ismerkedni, kollégáim meg nem lesznek sokan, és ki tudja h milyen népség lesz.lehet magyarok lehet nem. hülyék/ vagy én leszek hülye hozzájuk/ messze lakunk egymástól.szép kilátások:(
2010. márc. 15. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még szexlhetsz :D Egy komoly párkapcsolathoz azonban nem túl rózsás kilátások.
2010. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugaton vannak kupik
2010. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ez zavar , miért épp folyami hajóra mész dolgozni diplomával?
2010. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak a pénz miatt:(ott többet félretudok rakni.szülők most váltak....kell a pénz
2010. márc. 15. 21:36
 5/7 A kérdező kommentje:
jah a kupi meg nem az én világom (még).arra gondoltam,h ha lesz pénzem csaj 1-1 napra utazik a városba ahol a hajó épp lehorgonyoz
2010. márc. 15. 21:37
 6/7 anonim válasza:
bazzmeg milyen diplomád van neked kazánfűtő?
2010. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan dolgoznak hajón diplomával, gyereket hátrahagyva, mert a diploma semmire sem garancia.

Én voltam folyami hajón, de nekem a magánélet nem egy központi kérdés az életemhez, amiatt nem vágom el magam a lehetőségektől. nem tudom melyik céghez mész, de a Croisi Europe legénységének a min. 80%-a magyar, egy hajó szeméylezet kb. 25 fő, ha köztük nem találsz párt valóban marad a cölibátus, de annyi lesz a meló, hogy nem érsz rá ezen szomorkodni. Amikor kikötöttünk volt lehetőség bulizni, egy éjszakás kalandba bonyolódni, de azt hogy valaki utazgat utánad 1-1 napra szerintem felejtsd el. Ha jó a társaság lehet hülyéskedni, a csajozással meg ráérsz. Én lány vagyok, de sose szenvedtem emiatt. Pasival nem megyek semmire

2010. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!