Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért horkol a legtöbb férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért horkol a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

Párom eszméletlenül nagyon és hangosan horkol, képtelenség mellette pihenni.

Mondtam neki,kezdje ott,hogy adjon le pár kilót magáról,mert van ahonnan,(jelenleg 105 kilós)de hónapok alatt nem sikerult neki,csak 103-ra fogynia...

Nem tudom,mit kezdjek vele, de így rémálom számomra minden éjszaka.Külön szobába sem mehetek aludni,mivel garzonban lakunk.



2015. okt. 10. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Ha nem jön be az alakja, miért jöttél össze vele? 105 kg az semmi...

Egyébként a horkolás nem csak a férfiakra jellemző. Vegyél neki orrtapaszt vagy vegyél magadnak füldugót. Gondolom nem most alakult ki nála, eddig miért nem zavart?

2015. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Első válaszoló, szerintem nem azért mondta a kérdező, hogy fogyjon le, mert nem esztétikus a megjelenése, hanem mert bizonyított összefüggés van a túlsúly és a horkolás között.

Meg kéne nézetnie magát szakorvossal, hogy mi az oka a horkolásának, és ennek megfelelően orvosolni a problémát.

Egyébként nem csak a férfiak horkolnak, én nő létemre például úgy horkolok, mint egy vaddisznó.

2015. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, pl. orrpolip... Orvossal kene beszelni, neked meg a paroddal.
2015. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólókkal, mert egyrészt nem csak a férfiak horkolnak, hanem a nők is, viszont a túlsúly lehet az oka nagyon is. A legjobb módszer fogyásra az, ha a napi cukor adagját lecsökkenti harmadára, nekem egy hónap alatt sikerült ezzel fogynom 4 kilót. És még ha mozogna is mellé, vagy nem enne este 7 óra után, hát az kb. havi 10 kg mínusz.

Alvásvizsgálat meg úgy zajlik, hogy kérsz alváslaborba időpontot, kapsz 6 hónap múlva, aztán mondanak neked olyat, amit te is ki tudsz deríteni. Én kb. 2 hónapja kezdtem el horkolni, diktafonra felvettem éjszaka, másnap visszahallgattam és ugyanazt a hangot próbáltam utánozni, és meg is találtam. Nekem egyértelműen az orromból jön a hang azért, mert egy megfázást nem kezeltem ki és visszamaradt egy kis váladékcsorgás az orromból hátra a garat felé, amit most naponta átöblítek tengerisós orrspray-vel, néha sima lanygos sósvízzel gargalizálok, kb. egy után megszűnik a panasz és nem kell mindenféle drága gyógyszert vennem rá. Nem mondom, hogy most már nem horkolok, de már nem mindig és a váladék sem csorog, csak ritkán. Ilyenekben meg, hogy horkolásgátló karóra meg spray meg csipesz meg ilyenek, hát baromira semmi értelme. De lehet lelki eredetű is amúgy.

2015. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ember a hátán fekve horkol, amikor a nyelvgyök hátracsúszik. Én is 105kg vagyok (185cm), de nem érzem magam elhízva, bár tényleg le kellene adni egy kicsit. Mindig hason, vagy oldalamon fekve alszok, ilyenkor nem horkolok, ellenben ha nagyon fáradt vagyok, vagy többet ittam a kelleténél, akkor háton fekve hamar elalszom, és horkolok.
2015. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csak háton fekve lehet horkolni. Én mindig.
2015. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pl mindig oldalt alszom és van amikor arra ébredek, hogy horkantgatok, csak nagyon furcsán, nem befele, hanem kilégzésnél :) (N)
2015. okt. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nők is horkolnak. Ez egy tünet. Vidd el orvoshoz, komoly betegség is kialakulhat belőle!
2015. okt. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mi nők is horkolunk :)

Viszont az érdekes, hogy a párom régen vékonyabb volt, rengetegszer horkolt, most viszont egyáltalán nem (most ő is jó 110 kiló:))

2015. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!