Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok az ellen tenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok az ellen tenni hogy a férjem ne kutakodjon a telefonomban?

Figyelt kérdés
Nem hordhatom állandóan magamnál.Nincs semmi titkom de akkor is zavaró.Ha kapok egy sms-t és Ő ér elöbb oda egyből megnézi ahelyett hogy odaadná mert hogy nekem jött.
2010. márc. 16. 09:54
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
75%

a páromnak napi 8-10 sms-e jön,mert regisztrált a közlekedési hírek portálon(vagy mi a neve ennek),és állandóan pittyeg,hogy itt meg ott milyen a forgalmi helyzet,sokszor elunja,és nekem szól,hogy nézzem meg,és töröljem ki,mert idegesíti a folyamatos pittyegés.

Ha nekem jön sms(én nem kapok forgalmi jelentéseket)akkor ugrik oszt olvassa,de igazából semmi oka gyanakodni vagy féltékenynek lennie,tehát nem izgat hogy olvassa.Azt nem szeretem,ha véletlenül ki is törli,de elfelejt róla szólni,hogy kaptam sms-t(nem direkt,gonoszságból).

Tehát ahol nincsen ok a féltékenységre,nem látok okát,hogy ne olvassa el a másik az én sms-eimet.

Dehát embere válogatja,más is lehet megoldás,de meg kell beszélni,hogy a másik értsen belőle,ilyen egyszerű.

2010. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
15%

It exists with THREE endings depending on the gender of the noun which it relates to.

Not sure which is which , but for example it can be that ULICA is masculine and the

masculine form of main ends with A , therefore HLAVNA ULICA !

2010. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy érzem hogy féltékeny.Jól nézek ki és ennek mgfelelően is öltözök.Zavarja ha megnéznek a pasik,de én sose adtam rá okot egy pasinak se hogy két lépésnél közelebb kerüljön hozzám.Nem szoktam flörtölni velük.(persze hátsó gondolataim azért nekem is vannak)Ő meg inkább olyan kis szürke eminenciás.De én ilyennek szeretem Őt.
2010. márc. 16. 10:47
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
én úgy gondolom hogy istenesen b@szd le, hogy mit képzel, az a te telefonod, te sem túrod az övét. nem hinném hogy ne lehetne megoldani a problémát. 21L
2010. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
10:33-nak mi az a 3 végződés?És miért nem magyarul ír?
2010. márc. 16. 10:51
 16/27 anonim ***** válasza:
ez nem normális dolog, 5 éve vagyunk házasok, de nálunk ez sosem volt divat. a férjednek valószínűleg az önbizalmával vannak komoly gondok, biztosítsd róla, hogy Te őt szereted, azért ő a férjed és nem más. amíg nem bízik magában, csak tüneti kezelés létezik :)
2010. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék neki nagyobb önbizalmat adni ha azzal lehet neki probléma?
2010. márc. 16. 11:09
 18/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokszor dícsérd őt, hogy milyen jól néz ki, vonzó, sármos férfi. Ha fodrászhoz megy, vagy új ruhát vesz azt is dícsérd meg. Szex közben mond neki, hogy ilyen jó még sosem volt (persze, ha így is érzed), nagyon jól csinálja amit csinál, stb. Ölelgesd, puszilgasd, simogasd. Nézz rá úgy, mintha egy Isten lenne, csüngj a szavain. Remélem tudtam segíteni!

Üdv.: 23/Nő

2010. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

10:55-ös vagyok, 11:15 jól írta :)


28/N

2010. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az utolsó két válaszolónak írom,hogy hasonlóan teszek.Nem közömbös számomra.Mosok főzök takaritok mint egy rendes asszony.Szex is működik és nem csak az ágyban este lefekvés után( bár az irányitó én vagyok)
2010. márc. 16. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!