Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már két éve együtt vagyunk. Kb fél éve folyamatosan kutat a telefonomban és a gépemben. Miért csinálja ezt? Nem bízik bennem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már két éve együtt vagyunk. Kb fél éve folyamatosan kutat a telefononban és a gépemben. Már ezerszer megbeszéltük, de azt modja 100%-ig bízik bennem, nem tud rá okot adni miért csinálja ezt. Engem viszont egyre jobban zavar. Tényleg nem bízik meg bennem vagy csak én reagálom túl? Szerintem ha nincs bizalom nincs kapcsolat. Szerintetek? Érdemes ezért szakítanom vele?
2009. febr. 1. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak kivancsi. Vagy adtal ra valamikor okot hogy ketelkedjen? mert ha igen akkor ne csodalkozz. de ha nem adtal ra okot akkor nem nagyon tudom mit mondjak lehet h kivancsi, vagy felt teged, lehet nem akar elvesziteni. Vagy csinald te is ezt amit o csinal es akkor ra fog jonni hogy milyen zavaro es akkor talan le fog szokni errol.
2009. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szakíts ezért vele. Az nagyon vájni fog neki, hiszen ha kutakodik utánad,szeret, nem akar elveszíteni. Üljetek le, beszéljétek meg.

Ha a helyzet már nagyon súlyos, akkor felmerülhet a szakítás is :(

2009. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok??
2009. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Ne haragudj hogy ezt mondom, de mikor azt mondja 100%-ig megbízik benned hazudik. Mert ha bízna ezt nem csinálná. Próbáld ki, hogy olyan dolgot hagysz a telódon, vagy a gépeden amire féltékeny lenne, tuti kiveri a balhét, és elhord mindennek, és utána meg örül hogy igaza volt. Az ilyen csak azt keresi hol köthet beléd! Én utálnám, ha belenézne, és nem is teszi, én se szoktam az övét nézegetni, mivel magánügy és levéltitkot sért ha az engedélyed nélkül elolvassa!
2009. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha hosszú távon akarsz vele lenni rövid úton le kellene erről szoktatni, mert sohasem lesz jó a kapcsolat. Lehet hogy az előző fiúja megcsalta és, ezért nincs bizalma. F31
2009. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel már több mint egy éve járok és még mindig ezt csinálom :D Talán azért mert nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni!
2009. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az előzőnek: Sajnállak ha kutatnod kell hogy kiderítsd hogy szeret-e én heti 1-szer látom a barátom mégsem kutakodom a dolgai közt. Nem hiszem hogy megcsal, mert egyszerűen bízok benne. Amúgy is ha a szemébe nézek, megtudom hogy hazudik-e.
2009. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!