Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Mindig csak az egyik fél hívja a másikat, csak az egyik ír sms-t. A másik örül neki, de nem kezdeményező.tényleg ekkora baj ez?
2010. márc. 16. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Lehet dolga van,nincs pénz a telóján vagy akármi. Nem feltétlen gond ez ha van szeretet.
2010. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Férfiaknál tapasztaltam, hogy az elején lelkes sms írók, de ez utána elmarad. Ha egyébként nincs gond a kapcsolatban, akkor ez annyit jelent, hogy a másik kicsit lusta. Pontosabban elhiszi, hogy elég, ha csak rá gondol a párjára :)
2010. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten bosszant ha mindig én irkálok,hívogatok stb.egy idő után úgy érzem csak én vagyok a kapcsolatban,mintha a másik nem is akarná igazán .Volt olyan na kipróbálom meddig nem hív vagy nem küld üzit

hallod 3 nap után meguntam és rákérdeztem akkor most mi van??

De utána sem változott a dolog,őszintén megmondom meguntam

és felejtős lett a csaj.

FF

2010. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

nálunk ez ugy működik,hogy csak én hivom őt...ha ő aar vmit,akkor megcsöret,és visszahivom,ő sosem hiv engem...

magyarázat egyszerű:nekem olcsó nagyon,neki nem az...

2010. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem jó ha egyoldalú, de első gondolatom az volt, hogy biztos azért nem ir, mert csóró... Ha viszont mindig válaszol akkor egyszerűen másfelé járnak a gondolatai...
2010. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ezt csinálta. Mert egy lusta disznó. :) De említettem neki, hogy ez kicsit zavar...azóta folyamatosan javul. :)
2010. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, de engem zavar. Nem azt mondom, hogy folyton egymás nyakán kell csüngeni és elcsépelt, unalmas sms-ekkel dobálózni, meg "teddlenemteddle" játékot játszani, de ha én töröm magam, törje a másik is.
2010. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs ezzel, ha egyszer kipróbálod, hogy nem írsz neki, és nem keresed, és ő akkor keresni fog. Ha 7 napnál tovább nem ír, nem keres, akkor lehet gond. De ezt érdemes vele is megbeszélned. 27L
2010. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

a férfiak általában ilyenek. inkább a nők azok akik folyton telóznak, meg smseket írkálnak. a férfiak több szabadságot akarnak. a nők meg sopánkodnak.


vegyük észre h férfi és nő különbözik egymástól. de nagyon. ne várjunk el minden férfitól olyan dolgokat amiket mi nők teszünk, mert nemfog menni. ők férfiak. fogadjuk el.

2010. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!