Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel.És már volt olyan h szakítani akart de aztán meggondolta magát.És ma reggel meg be volt durcizva meg minden és kérdeztem h mi a baja.És azt mondta h változzak meg mert már unja a szövegemet.pl: az a baja h sokszor elmondom neki h szeretem meg h milyen gyönyörű és mindig puszilgatom ..ez a baja. komoly válaszokat léccives!! Mert nagyon szeretem a bnőmet és nem akarom elveszteni .!!
2010. márc. 16. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne mássz rá annyira, meg néha flegmázz vele. Nekem is volt ilyen, aztán rájöttem, hogy akármennyire szeretek is valakit, néha húzni kell az agyát, hogy ne érezze nyeregben magát. Azért csinálja ezt veled, mert úgy érzi, megteheti. Te meg éreztesd vele, hogy nem.
2010. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki kell ábránditani téged sajnos. Ez lesz 2 3 4 hét mulva a szakitásotok oka és ő fog szakitani azzal az okkal,hogy túlságosan hős szerelmes vagy. Mi az,hogy unja? Örüljön,hogy szereti valaki és ezt ki is nyilvánitja. Te meg itt stresszelsz ahelyett,hogy hazaküldenéd a f@szba. Nem értékel ennyi az egész..
2010. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 199303 ***** válasza:

Szia! Ne mond neki sokszor azt hogy szereted mert a lányok ezt nem szeretik és már csak tudom én is lány vagyok:) És már engem is idegesitet amikor a barátom nagyon sokszor mondta h szeret. Plusz ne mond neki minden nap hogy győnyőrű meg ne puszilgasd folyton. Ha ezeket betartod akkor megfog ő is változni és nem lesz ilyen durcis:)

17/L

2010. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is nagyon idegesítene, nem kell ezt ezerszer mondogatni, tudod azt kész. Hiába akarod csak tudatni, hogy mennyire szereted, akkor is zavaró egyfolytában ezt hallani, sztem igaza van a bnődnek.
2010. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha meg nem mondogatod majd annyit akkor az lesz a baja...
2010. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 199303 ***** válasza:

Utolso előtti válaszolo voltam az nem lesz a baja hogy ha nem mondogatod neki folymatosan mert az nem olyan idegesitő. Elég ha csak néha mondja neki egy lánynak az is bőven elég

17/L

2010. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 199303 ***** válasza:
Bocsi roszul irtam ( válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad) ez voltamén 17/L
2010. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha viszonozná, értékelné.
2010. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!