Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most randinak számít vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most randinak számít vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki már egy ideje tetszik nekem, és mások szerint én is neki.Az elmúlt két napban elhívott kirándulni, vacsoráztunk, éjszaka sétáltunk,jobban megismertük egymást.Nagyon jól éreztük magunkat, de semmi nem történt köztünk.
2011. nov. 1. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Randi,de a randi is tág fogalom.

Nem függvénye a randi annak h vminek történnie kell. 27L

2011. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mond el neki,hogy szereted.Ez szerintem randinak számit..
2011. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen randi, de nem mer kezdeményezni, vagy egyszerűen csak nem akarja elsietni.
2011. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs arra törvényszerűség hogy bárminek "kell" történnie. Ha egy nő és egy férfi elmennek kettesben valahová ebben a formában amit leírtál az már mindenképpen randi. A férfiak nem szoktak csak úgy barátkozni csajokkal...


27/F

2011. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Feldmütze ***** válasza:

Lehet hogy ő is olyan "beszari" mint én! Próbálj meg te lépni, fogd meg a kezét, vagy nemtudom, valami hasonló. Ha viszonozza nyert az ügy :) Márpedig szerintem fogja, hamár ilyen sokszor együttvoltatok, akkor biztos hogy őis akar valamit, csak tényleg lehet, hogy olyan félős mint én :)

18/f

2011. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyiban egészíteném ki az előttem lévő válaszát, hogy utalj arra, hogy szeretnél valamit tőle, csak utalj rá és ne fogd meg a kezét, azt majd a fiú... ha látja azt, hogy te is is szeretnéd, akkor biztos lépni fog, légy vele kacér és hozd olyan helyzetbe, hogy a közeledbe kelljen kerülnie vagy meg kelljen érintenie!
2011. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ülj az ölébe, harapj a fülébe!
2011. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!