Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már kocka fiútok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már kocka fiútok?

Figyelt kérdés
Olyan aki túl sokat játszik számítógépes játékokkal. Az én fiúm főként internetes játékokkal játszik, azok közül is leginkább az Erepublikkal. Engem is meghívott rá, és szerintem is jó játék, de az már túlzás amit ő csinál, rajta függ egész nap. Mit lehet csinálni ez ellen? Hogyan tudnám megutáltatni vele azt a játékot, vagy csak hogy ne legyen rajta olyan sokat? (F/20)
2010. márc. 16. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

"Az én fiúm főként internetes játékokkal játszik," (F/20)


homárkocka?:)

2010. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nielindi ***** válasza:
nem tudod megutáltatni vele a játékot. legyél érdekesebb mint az a játék! nekem is kocka pasim van, de mégsem játszik, amikor ott vagyok.
2010. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] Nem ő az? XD
2010. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
áááájó kép :D nem nem ő az :)
2010. márc. 16. 12:06
 5/8 A kérdező kommentje:
És de azért csak izgalmasabb vagyok annál a játéknál vagy nem?
2010. márc. 16. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
én is ismerem a játékot nagyon jóó, és hát te tudod hogy a fiúdnak mi az izgalmasabb ;)
2010. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is játszik Wow-al, azelőtt is játszott már mielőtt összejöttünk, sőt velem is megszeretette. Én engem mondjuk nem zavar, mert perfektül beszél miatta angolul, valamint rengeteg külföldi ismerőse van, és mióta együtt vagyunk teljesen normálisan játszik Vele, általában csak késő esténként amikor egyedül van otthon. Szerintem erre magától is rá kéne jönnie a barátodnak, de ha nem megy ülj le Vele ezt megbeszélni mindenképp. Nem az a lényeg, hogy valamit teljesen feladjon, mert akkor sose tanulja meg a mérték fogalmát és utána talál más játékot amivel megint rengeteget foglalkozik. Inkább jobb lenne együtt megoldanotok, hogy képes legyen normális mértékben játszani.
2010. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én már csak azért sem játszok ilyenekkel mert tudom hogy sokan függők lettek, pedig biztos jó lenne :D

sztem vond mond neki hogy ha így folytatja erre a kapcsolatotok is rámehet idővel

2010. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!