Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tiltja le, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tiltja le, ha nem fűzi hozzá semmi?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki még nyáron kisebb gebaszt okozott a kapcsolatunkban a nyílt flörtölésével (állandóan játszotta az agyát a barátom előtt). 2 éve együtt vagyunk, a leányzó még a kapcsolatunk előtt eljátszotta a párommal, hogy megrendezte az "eltűnését", hogy megnézze, hogy hiányozna-e a páromnak. A páromat (állítólag) teljesen hidegen hagyja a csajszi, éppen ezért az lenne a kérdésem, hogy ha ezek után megkérem rá, hogy tiltsa le, akkor miért nem teszi meg szerintetek?

2015. okt. 14. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert baromi rosszul esik neki, hogy bár elmondta mi a helyzet, te mégsem bízol benne, és házisárkánykodsz.
2015. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy az anyukája és ő nem ovis.
2015. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most mitől lesz jobb, hogy a kib.ott Facebookon tiltva van-e a csaj vagy nem? Párod látja, hogy hisztériázol, de nem tudod betörni, ennyi. Ha igazán bíznál benne, kb. az lenne, hogy letojom, hogy tiltva van-e, mert tudom a páromról, hogy engem szeret.
2015. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aztán ha elege lesz és kirak, a lányt fogod hibáztatni, és nem saját magadat, amikor te tetted tönkre a kapcsolatotokat. :( Térj észhez időben!
2015. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert őt is szívesen megdugná!

Mint téged!

2015. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:

Szerintem úgy érzi, hogy a kérésed túlmegy egy olyan határon, amit ő nem tolerál.

Én se nagyon, de az más kérdés.

2015. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, be kell látnom, hogy igazatok van!

#5: Ha annyira meg akarná dugni, akkor megtette volna már azelőtt, mielőtt összejöttünk, mert akkor is rá volt már akadva a csaj egy darabig, de mégse tette meg...

2015. okt. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!