Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről szoktatok beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok beszélgetni az exetekkel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról, hogy a mostani meg ne tudja XD
2010. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem sűrűn beszélünk :) ha igen, akkor konkrét dolog miatt keressük egymást, és arról beszélünk (hivatalos ügyek általában, illetve segítünk egymásnak, ha tudunk).
2010. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem az ritkább eset ha vki szakítás után szóba áll az exével(bármilyen barátságosan is váltak el).

Legutóbb azt mondtuk 1másnak h boldog új évet!

2010. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmiről
2010. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én egyik exemmel most egész jóba vagyok. am kb arról, mint 1 haverral, mert őszintén ő már inkább haver, mint exbarát. a koncertjeikről, napunkról, bulikról vagy épp az aktuálisunkról is beszélünk egymással.
2010. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármiről.
2010. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nőügyeiről:D Ha épp tetszik neki valaki, avgy összejött valakivel akkor általában az elsők között vagyok, akinek elmondja, mert mindig tőlem kér tanácsot, mivel ilyen téren elég sok gondja van. Szóval nálunk ez a téma:D Meg általában megtárgyaljuk, hogy ki hogy van.
2010. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van olyan exem, akinek még a nevét sem akarom hallani, soha többé. Van olyan exem, akivel nagyon jó barátok vagyunk, és rendszeresen beszélünk. Mindenféléről, még párkapcsolati dolgokról is. (Jelenlegi kapcsolatainkról pl.)

Van olyan exem, akivel csak köszönő, vagy fejbiccentő viszonyban vagyunk.

Szóval ez elég széles skála. De egyébként akivel még mindig tartom a kapcsolatot, azzal szinte bármiről beszélgetek. Kivéve a kettőnk kapcsolata, és szexuális témák. Azt nem érezném helyén valónak.

23L

2010. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem sokat szoktunk beszélni... utoljára, mikor találkoztunk kicsit kész állapotban voltam, és az is megfordult a fejemben, hogy esetleg megpróbálom visszaszerezni (hozzáteszem, ő előtte szintén próbálkozott ilyennel, de akkor elutasítottam), viszont ő nem igazán törődött velem, és előttem kezdett egy csajjal flörtölni.... azóta nem igen dumáltunk, de nem is akarok
2010. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!