Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki valami tanács!? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valami tanács!? Nem jön össze a szex a párommal. Kezdek nagyon parázni már ettol. Tudnátok mondani pár dolgot h leküzdjem a félelmem? 23F

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, nagyon jol kijövünk egymassal, nagyon egyhullám hosszon vagyunk. Elkezdtük ruha alatt is megismerni egymást, nàlam is aludt már. Nagyon feltudjuk izgatni egymast, de amikor oda kerülne a sor h felhúzzam a gumit egyszercsak lelankadok es nem áll fel ... Ez már háromszor fordult elő.. Nagyon szégyellem magam emiatt de persze ő mondja h nem gond semmi baj stb stb. Amig ruha van rajtunk teljesen normális az erekcióm állok mint a cövek. Félek h a következő alkalomnál sem fog sikerűlni mert ugye ezekre a bénázásokra fogok gondolni. Nem tudom mi van velem ilyen még sosem fordult elő. Nem szeretném h a csaj emiatt dobbjon. Valakinek vmi ötlet miért van ez esetleg valami tanács? Masok ilyen esetben mit csinaltok?

2015. okt. 15. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Vonzónak tartod?

Történt már ilyen korábbi kapcsolatodban is?

Mit érzel, van okod félni ettől az együttléttől?

Mi lesz ha összejön?

Ért valami stressz mostanában? Mennyi korábbi tapasztalatod van? Eddig hány kapcsolatodban használtatok óvszert?

2015. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Iszonyat vonzónak tartom minden szempontból(eddigi csajaim közűl kb legjobbnak tartom, lehet ezért es parázok h megfeleljek neki)

2. Nem történt még ilyen

3. Semmi okom nincs félni

4. Ha összejönne szerintem hatalmasat tudnánk szexelni

5. Elég stresszesnek mondanám most az életem mindig van valami ami miatt stresszelek.(munka, suli, csalad)

6. 5-6 csajjal voltam eddig egyutt ezek közül van volt barátnő meg egy éjszakás kaland is.

7. Utálok óvszert használni...legtöbb csaj akivel voltam szedett gyógyszert.

2015. okt. 15. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a gumi hasznalata is irtoztat teged . Meg nokent bevallom nem szeretem ha a parom gumit meg is emliti..o sem szereti. Ha gumit akarna huzni egybol lankad. ( parszor ki akartunk probalni rucskos gumikat , csak ekkor gumiztunk volna )

Lehet h rastresszelsz h midenkepp megfelej a parodnak akar tudatalatt is vagy mert csak az elso kozos szex lesz vele. De az is lehet h a mashonnan beerkezo stressz a hibas.

Probaljatok ki h a lany kenyeztet es ot teszi fel a gumit " vartlanul " mikozben izgat. Vagy a szokasos felejtsd el az elozo probalkozasokat es ne stresszelj bla bla .. Gondolom ezekre gondoltal mar te is. Ne gondolj masra csak a lanyra .. Csak a lanyra! Ha ezek utan sem jon ossze ( ezert le fognak pontozni ) probaljatok meg az elejen gumi nelkul es kozben tegyetek fel. Nem a legvegen csak par ki be mig megjobban felizgulsz es gyorsan csapjatok ra. Esetleg egyel vagyfokozo eteleket..hatha hasznal valamit.

2015. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az jó ötlet szerintem is, hogy ő tegye fel, lehet úgy még izgatna is a dolog :)
2015. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam a gumival, nélküle ment, azzal néha nem...

És nem te vagy az első aki ilyen kérdést ír ki ide. Mindig azon gondolkodom, hogy vajon a csaj érez-e különbséget gumi és anélküli között, de én nagyon is! Sajnos...

2015. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megmondom oszinten ha gumival s**xelunk nem erzek semmit. Nelkule pedig huhhhh.. Nekem is kenyelmetlen es rosszul is erzem magam ha gumit kene huznia a paromnak. Mintha valami lepras lennek.. Oke h vedekezes meg minden de nekem nem ez jut rola eszembe.
2015. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a gumi is a gond,meg az,hogy teljesítménykényszered van.Ha mélyebb érzéseid volnának,akkor arra figyelnél,hogy milyen jó,hogy együtt lehetsz a szerelmeddel,nem arra,hogy feláll-e vagy nem.Szerintem nem kellett volna még elkezdeni a szexet.Pár hétig ne erőltessétek,hanem majd amikor jön egy spontán alkalom és épp el tudod felejteni a hangulat miatt a teljesítménykényszert.
2015. okt. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne rögtön a szexszel kezdjetek. Volt már kölcsönös orál, elélvezésig? Mert ez volna az első lépés szerintem. Pár alkalomig csak az legyen, hidd el, utána már mindketten sokkal jobban rá lesztek készülve a szexre, nemcsak testileg, hanem lelkileg.

Nekem volt már ilyen pasim, sokkal jobb volt, hogy így rákészültünk rendesen (igaz, én erőltettem :)), pedig nem az első pasim volt. Arra emlékszem, hogy nyalt engem, de normálisan, élvezésig, neki ettől persze állt, nyilván kívánt eléggé, és utána szexeltünk először. Tök jó volt.

Ha jól nyalsz, akkor nem para, hogy elhagy amúgy sem. XD De mondom, szerintem jobban is fog menni! Sok sikert!

2015. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pettingeljetek egy jó pár alkalommal, és akkor az oldja a kezdeti túlizgulásokat! Ez nagyon gyakori probléma!

Ne félj, nem csak veled fordul elő!

2015. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!