Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Valami nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valami nagyon jó tanács ra lenne szükségem mert tulságosan félek meg mondani a szemébe hogy mit érzek.

Figyelt kérdés
VAn egy fiu akit 1-éve ismerek,eddig nem tetszet így nem is nagyon próbáltam vele komonikálni.És most nem tudom hogy esetleg lenne e nála esélyem mert nem néztem soha hogy mire hogy reagált .Már egy hete kb én kedvezményezem a beszélgetést de 4,5percnél nem nagyon beszél többet .Mivel tudnék célozgatni amiböl azt gondolhatja hogy nekem ő tetszik mert nyiltan meg nem merem mert mivan ha nem is tetszem neki vagy valami értitek.
2011. márc. 31. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne félj :)

Szerintem nyugodtan mond meg neki, hogy mit érzel :)

Te hány éves vagy? És a fiú mennyi?


Đawe voltam 16/F

2011. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tegyél célzásokat arra, hogy te most milyen egyedül érzed magad. Az ilyen srácok mint ő, bejönnek neked. Most éppen válogatós hangulatban vagy. Sok szabad időd van......stb.
2011. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én20 ő 21 Az a baj nekem van szabad idöm ő meg mindig fáradt mert dolgozik.Én már céloztam neki hogy unalom van egésznap jó lenne kimozdulni valahová stb ő meg mondta hogy ő meg örül ha haza megy és lefekszik aludni.Szóval már tényleg nagyon tanácstalan vagyok pedig nekem ő nagyon megtetszett.
2011. márc. 31. 13:21
 4/11 Celestial válasza:
Szerintem ezt a pasit nem kéne erőltetni. Ha tetszel valakinek úgy igazán és akar is tőled valami komolyabbat, akkor nem kifogás a fáradtság.
2011. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérd meg egyik barátnődet, hogy beszéljen a sráccal.. hozzon össze titeket :D


Đawe voltam.

2011. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érted az a baj hogy már egy éve ismerem és eddig nem is figyeltem oda rá hogy közeledet volna vagy esetleg nem mert eggyáltalán nem figyeltem fel rá.Most meg az van bennem hogy lehet közeledett volna csak én elutasító voltam most meg lehet csak azt hiszi barátkozásbol akarok vele mindig beszélgetésbe elegyedni.
2011. márc. 31. 13:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudhatod, hogy ő mit érez :D

Lehet ő is összejönne veled, csak nem mer épp az miatt mert elutasító voltál vele.

De az szerintem a legjobb, ha ráküldöd barátnődet, hogy beszélgessenek rólad. Csak úgy lazán odamegy és kérdezget rólad dolgokat. Ha ismernélek és ott lennék én tuti kideríteném pár perc alatt, hogy van e esélyed :D


Đawe

2011. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon aranyos vagy vagy. Remélem sikerülni fog mert nagyon szeretném csak attol félek hogy elutasít,nem tetszem neke lehet van csaja vagy bármi.........
2011. márc. 31. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Szorítok érted :)

Csak sikerülni fog^^ Ha meg nem, akkor megverjük na xD

2011. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszike majd írom az eseményeket.........
2011. márc. 31. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!