Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta ne soroljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta ne soroljam magam a családjához! Normális ez?

Figyelt kérdés
Több mint 4éve élünk együtt a párommal,megkérdeztem tőle hogy az utóbbi 3 évben miért nem kaptam tőle semmit se szülinapra se névnapra se karácsonyra! Mondtam neki hogy másnak is vett pl anyukájának mamáinak tesójának stb. Erre azt a választ kaptam hogy ők mellé ne soroljam magam mert ők a családja és nekik jó hogy vesz valamit! Normális ez hogy ilyen választ kapok több mint 4 év után? Hogy neki csak ők a fontosak?
2015. okt. 19. 06:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyáltalán nem normális. 4 év után meg pláne nem az. Ne hagyd hogy semmibe vegyen. HA most így viselkedik később sem lesz jobb.
2015. okt. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az ilyen felfogás szakító ok.
2015. okt. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem! Én már egyből számonkértem volna, hogy miért nem kapok ajándékot. (Nyilvan nem az ajandekrol van szo, hanem magarol a gesztusrol.
2015. okt. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Költőnő? ***** válasza:

Hm. Ha netán elvenne, akkor sem lennél még a családja része? Az esetleges gyerek sem? Jesszusom ilyen faszit... Nem akarom elhinni, h az ilyen szardarabok mentalitása nem jön ki másban a hétköznapokban, ami miatt már úgy kib***sztam volna h a lába nem éri a földet. Hogy a pékbe nem tudott eddig ez a kérdés előkerülni?

Négy év!!!

Jesszusom...

2015. okt. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát már nem egyszer kérdeztem tőle hogy miért van ez!Akkor mindig azt mondta hogy mert nem volt ötlete.. azt is kérdeztem hogy mivan ha gyerekünk lesz erre ő azt mondta hogy akkor az lesz az új családja de a régi meg az anyjáék. Igazából nekem az esik szarul hogy így kijelenti hogy sosem leszek olyan fontos mint a családja.
2015. okt. 19. 07:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Zacsit üriteni tart téged.
2015. okt. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval eddig is tudhattad hogy nem vesz semmibe téged

, most ezektől az emberektől megerősítést kaptál hogy a párod egy nagy nulla. A többi rajtad múlik hogy hagyod e továbbra is.....

2015. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a mondatig lenne csak a párom...
2015. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

hát ez elég fura. én az utóbbi 3 évben is rágtam volna a fülét. szerintem illik legalább egy csokival meglepnie pl nőnapon,vagy karácsonyra venni neked valamit..elvileg ismer annyira hogy tudja minek örülnél. ez a nem volt ötletem elég kamu.

az én párom tavaly karácsonykor olyan ajandékot adott nekem, amit előtte nyáron említettem,hogy szeretnék egyet de sajnálom rá a pénzt. mármint spontán mondtam, nem célozgatással. és mégis megjegyezte fél évig, és utána meglepett vele.. nagyon meghatódtam.. szerintem akivel együtt élsz azért valamennyire tudod,hogy minek örülne.. ha másnem akkor mondom a joker virág és csoki..

szóval ja, elég bunkóság tőle. te szoktál neki adni valamit?

2015. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9. vagyok

azt kihagytam,hogy persze nem ezen múlik a kapcsolat sikeressége. de azért csak jól esik ha gondol ránk a másik.

a nagyszüleim több mint 50 éves házasok. múltkor mama kórházban volt. mire hazajött papám rendbe rakta a házat, főzött, és virágot is szedett az asztalra. szerintem ez nagyon szép gesztus volt tőle,látszik hogy szeretik egymást.

szóval nem is az összegen van a hangsúly , hanem hogyha fontos nekünk a másik akkor szeretjük meglepni..szerintem

2015. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!