Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta ne soroljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta ne soroljam magam a családjához! Normális ez?

Figyelt kérdés
Több mint 4éve élünk együtt a párommal,megkérdeztem tőle hogy az utóbbi 3 évben miért nem kaptam tőle semmit se szülinapra se névnapra se karácsonyra! Mondtam neki hogy másnak is vett pl anyukájának mamáinak tesójának stb. Erre azt a választ kaptam hogy ők mellé ne soroljam magam mert ők a családja és nekik jó hogy vesz valamit! Normális ez hogy ilyen választ kapok több mint 4 év után? Hogy neki csak ők a fontosak?
2015. okt. 19. 06:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Persze én szoktam neki venni! Szülinapra névnapra karácsonyra midenre! Most legutoljára nem vettem semmit a névnapjára mert meguntam h mindig igy járok! Bár nem szolt egy szót sem! De az esik nagyon szarul h ennyi év után azt mondja h ne soroljam magam a családban mert neki mindig ők lesznek a legfontosabbak
2015. okt. 19. 10:56
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező ez siralmas! 4 éve ez megy és most eszméltél fel?
2015. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, ha rosszul esik neked, amit mondott.


Én jobban szeretek ajándékot adni, mit kapni, de ha kapok bárkitől ajándékot, nyilván nagyon jólesik a gesztus önmagában, függetlenül az ajándék értékétől, maga az, hogy gondolt rám, próbált valamivel örömet szerezni.


Egy ilyen helyzetben nem is az fájna legjobban, hogy nem kapok semmit, akárcsak egy jelképes kis apróságot szülinapra, karácsonyra stb., hanem maga a kijelentés - ráadásul így négy éve együttélés után, - hogy az természetes, hogy a családtagok kapnak valamit, én viszont nem.


Nem írtad le, de feltételezem, hogy te vagy a nő a kapcsolatban. Megkérdezhetem, hogy mióta együtt éltek, a háztartási munkákat és a főzést milyen arányban osztjátok meg egymás között?


A párod mos, vasal, főz saját magára, mert nem a családtagod, hogy gondoskodj róla is ilyen tekintetben?

2015. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Mekkora egy bunkó pasid van! Az ember csak a családjának, testvéreinek vesz ajándékot? Érdekes Hozzáállás...Én már rég elhagytam volna a helyedben. Rosszul esne, ha nem venne semmit szülinapomra. Nekem természetes hogy a páromat megajándékozom, hisz ő az egyik legfontosabb ember az életemben.
2015. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak feltételezem hogy te vagy a nő *
2015. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a nő! És sajnos semmiben sem segít otthon, én főzök mosok takarítok vásárolok. Sott meg azt is elvarja h bevigyem a kaját az agyba...
2015. okt. 19. 16:53
 17/17 anonim ***** válasza:

# 16


Ha nekem mondott volna valaha ilyet a párom az ajándékozás és a ki családtag, ki nem családtag téma kapcsán, akkor vettem volna a lapot, és onnantól fogva csak saját magamnak vásárolnék ennivalót, magamnak mosnék, vasalnék és főznék.


Ha szóvá tenné a változást, akkor teljesen nyugodtan, mindenfajta szemrehányás vagy neheztelés nélkül megmondanám, hogy bocs, tudomásul vettem, hogy számodra nem vagyok családtag 4 év együttélés után sem, aztán belegondoltam, hogy nem családtagnak mégis miért tenném meg mindezeket?


Az ember vagy gondoskodik saját magáról, ha felnőtt ember, vagy gondoskodjon róla a saját családja - ott van a anyukája, a nagyik meg a tesó, biztos szívesen megteszik.


(De mondjuk ez a húzás nálam már valószínűleg legfeljebb a szakítás előtti végjáték lenne, ha a párom nekem tenne egy ilyen megjegyzést.)

2015. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!