Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek az alábbi szituációban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek az alábbi szituációban kit választanátok?

Figyelt kérdés

...szóval tételezzük fel, hogy csapja nektek a szelet 2 fiatalember is mindketten magasabbak nálatok, de a 2 úriember között van kb 15-20 cm különbség( most az egyéb tulajdonságoktól vonatkoztassunk el és mindenki képzeljen el 2 számára nagyon-nagyon vonzó fiatalembert).

Melyiket részesítenétek előnyben az alacsonyabbat( noha az is magasabb nálatok jócskán) vagy a még magasabbat? Miért?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 16. 21:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én tuti a magasabbikat, de ez egyéni perverzióm, hogy nagyon bejön, ha minél magasabb egy srác.
2010. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez egyáltalán nem meghatározó-teljesen figyelmen kívül hagyom ezt.A párom ugyanolyan magas,mint én-az előző pasi,aki bejött nekem 30cm-rel volt magasabb nálam-ott azért egy picit furcsa volt,hogy a válláig sem értem,de egyáltalán nem volt meghatározó(összejöttem volna vele ennek ellenére ha a belső tulajdonságai nem olyanok,mint amilyenek-utólag kiderült)
2010. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
22.02-es, szóval a jelenlegi párodat semmiben nem tartod kevésbé vonzónak a nála magasabb fúktól?
2010. márc. 16. 22:04
 14/24 anonim ***** válasza:
Én nem választanám a magasabbat csak azért mert magasabb. Lényeg, h nálam legyen magasabb. Nekem egy barátom 195 centis, de olyan nehéz hozzá felérni :D
2010. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

22.02-es vagyok...egyáltalán nem tartom kevésbé vonzónak-mint mondtam,én a magasságot "észre sem veszem",sőt nekem jobb is így,legalább ha beszélgetek vele nem kell felfelé néznem:)) egyébként neki is ez a rögeszméje,hogy milyen alacsony...én már ettől vagyok rosszul.

Ugye nem te vagy az?:D

2010. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Annyira hangoztatják a lányok( környezetemben) hogy milyen fontos a magasság, hogy az ember 180 centijével egy 195-200cm-es fiúval szemben úgy érzi semmi esélye, hiába 160-175 cm-es lány.
2010. márc. 16. 22:09
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem:D Mindenesetre együttérzésem a barátoddal, mert ez a magasság mánia megkeseríti az életet rendesen.
2010. márc. 16. 22:10
 18/24 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy
2010. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha egy fiú pl 170 cm a lány meg 165 cm akkor tuti kikosarazza egy 180 cm-es fiúért. Szóval majdnem úgy néz ki, hogy aki nem nőtt nagyon magasra nem jut neki csaj, mert mindegyik hölgyet már elbűvölte egy magas srác.
2010. márc. 16. 22:13
 20/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is terhes vagyok:D:D:D
2010. márc. 16. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!