Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most barát vagy nem?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy van az osztályomban egy srác csak barátok vagyunk,de én azthittem jóbarátok vagyunk(nem is néznék rá úgy mint egy pasira mert nemhelyes).és akkor egyszer barátnőm eljön hozzánk és akkor aztmonjda h a srác nemszeret mármint hogy nem utál de nem szeret...meg mondja bnőm h ő mondta h menjünk el moziba és akkor elhívnának engem is és a srác mondta h akkor már nem...de aztán meg kézimeccsen a lelátóba egymás melett ültünk és ő kezdeményezi a beszélgetést meg jól elvagyunk suliba...akkor miért csinálja ezt a hátam mögött?(mellesleg hozzáteszem hogy most nagyon benne van egy lány fenekébe(sokan nem szeretik mert kétszinű)...bnőm egyik legjobb barátja volt és le se szarja most miatta..vele hetente 1x nem ment el táncra a csajjal meg hetente 3x elmegy kondiba..mikor ilyen kis nyurga alak...szóval nektek mi a véleményetek erről?
2010. márc. 16. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
barátok biztos hogy nem vagytok max haverok. de ha neked nem jön be a srác akkor miért érdekel ennyire? feltetted már a kérdést magadnak?
2010. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

omg csajszi nem azért h cikizzelek vagy ilyesmi de összesen 3 mondatot írtál és alig lehet megérteni h mi is van!?

ja és ne feledjem NE KIABÁLJ!!!

2010. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!