Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A lényeg az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A lényeg az, hogy a barátnőm véletlenül végignézte ahogy verekszem 2 sráccal.

Figyelt kérdés
éshát szó ami szó nagyon ki keltem magamból, és sz@rráver tem őket. Az viszont tény, hogy miatta tet tem. Én nem tudtam arról hogy lát ta, csak később egy barátnőjétől. Azóta nem tudom uto lérni teljesen elzárkó zott előlem. Ennyire megijesztettem volna? Nagyon szeretem és nem tudom mit kéne csináln om. Am 17/F
2010. márc. 17. 02:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot több dolog befolyásolhatja. Pontosan miért verekedtél? Mi történt? Kik voltak azok, gyengébbek, erősebbek? Önvédelem volt? Máskor is szoktál erőszakos lenni? Ezek nagyon is befolyásolják, hogy a leányzó mit gondolhat.
2010. márc. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom... Én lány vagyok, de mégse értem, szóval...

Talán megijedt, lehet nem gondolta volna, hogy tudsz ennyire durva is lenni.

Küldj neki virágot vagy csokit, nem tudom... Legyél veled kedves.


De mégis mennyire volt durva az a verekedés átmentél xmen terminátor gépállatba ? :DD Mégis hogy képzeljük mit látott a barátnőd? Rángattad ki az egyik gyerek belét miközben a másik fejét tapostad és a szádból csurgott a vér? :DDD

Bocs, csak... amúgy a barátnőd hány éves, hogy ettől megijed vagy nem is áll szóba veled???

2010. márc. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát én is megijedtem volna :(
2010. márc. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyszer sétáltam barátnőmmel két koszos talpnyaló meg ránk kötött 1 szál cigi miatt. Barátnőm nekem is végignézte ahogy enyhén szólva kapnak de nem haragudott meg sőt kellemesen érezte magát,hogy meg tudom őt védeni ha olyan van. Nemértem,hogy miért zárkózott el ha érte volt...beszélj vele.
2010. márc. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ugy nézett ki ez az egész, hogy megvártam a sulija előtt,és két paraszt bunkó gyerek nagyobb osztályból éppen "beszélgetett" vele és elég rendesen rá is szálltak. miután ugye megvolt a szokásos csók mentünk volna el mire az egyik ekezdett nekem mindenfélét összehordani h hagyjam a nőjét mer szétb@ssza a fejemet. Oké jólvan. mivel versenyszerűen űzök küzdősportot (muay thai) higgadt maradtam és mondtam, hogy hagyjanak békén. Barátnőmnek mondtam, hogy szálljon fel a buszra majd utánna megyek. el is indult de minthogy később kiderült messziről végignézte azt ahogyan az egyik srác a földön magyaráz miközbe a nyakán térdelek és ordítok vele, miközben öklöm ütésre kész. :S ezek után hiába hívtam, kerestem, semmmi. De nagyon fontos nekem mivel a szüleim nemrég meghaltak autóbalesetben és már szinte csak ő az egyetlen aki miatt érdemesfelkelnem reggelente. és köszi a válaszokat :)
2010. márc. 17. 16:02
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a két srác 12. es én 11.es vagyok de nemez számít. hanem az, hogy 1 fejjel magasabb mind a 2és az eggyik egy kis kondigyurka. kiegyenlítetlen volt,de miután az egyik pofánvágott, eldurrant az agyam és mivel hallottam, hogy mi lett velük, 2 törött orr 3 repedt borda egy kificamodott váll, ésegy apróbb belsővérzés. :S
2010. márc. 17. 16:07
 7/19 anonim ***** válasza:

am tudod h ez 8 napon túl gyógyuló sérülés/ek/?

akár 2 évet is kaphatsz!

am a bnődel valahogy beszélj és mond meg neki h nemtüröd el ha más rámászik,és ezt ha továbbra is együtt maradtok akkor sem fogod ezt elnézni.

am a helyedbe én is ezt tettem volna csak egy kicsit light-osan:)

2010. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem akarom leszólni a barátnődet, mert tudom, hogy szereted, de én a helyében örültem volna neki, ha megvédesz engem is, meg magadat is!!

Én nem szeretem az agressziót, és a páromat is próbálom távol tartani tőle, de sajnos vannak olyan esetek, amikor nem hagyhatja magát az ember. És a leírás alapján szerintem ez olyan eset volt!

Valahogy próbáld elérni őt, menj át hozzá, és mond el neki, h őt akartad megvédeni, és nem akartad megijeszteni! Légy türelmes, nehogy megijedjen tőled!! Mond el neki, h mennyire szereted, és hogy érte érdemes felkelned minden nap! Remélem sikerül! Ha ez sem segít, akkor nem szeret téged az a lány! Keress olyat, aki megérdemli, h szeresd!!

Majd írd meg, h mire jutottatok!! 24/L

2010. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :) igen, tudom, hogy 8 napon túl gyógyuló dehogy őszinte legyek ez már nekem rég nem számít. Amióta aszüleim meghaltak nem izgatnak az effajta dolgok, sőt lehet, hogy éppen ezért durvultam be ennyire. Ami a barátnőmet illeti, egyálltalán nem érdekli őt ez a két kis bunkó, mostmegmár pláne nem... egyébként 16 éves és kicsit visszahúzódó, de nagyon szeretem mert egyedül ő tud megnevettetni és csak vele érzem jól magam. ugyhogy megpróbálom amit mondtatok és beszélek vele. ha érdekel akk leirom majd mire jutottam.
2010. márc. 17. 16:34
 10/19 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy részletezted, íme a válasz: a férfiban genetikailag másképp működik az adrenalin, mint a nőben (talán a megosztott figyelem ellensúlyozásaként:). Feltételezem, hogy mikor rád támadtak, megszűnt minden félelmed, csőlátás alakult ki, megnőtt a fájdalomtűrő- és az állóképességed, illetve csökkent a reakcióidőd. Ez a férfiakban sokkal erősebben jelentkezik, mint a nőkben, mivel a férfi harcra/vadászatra "lett kitalálva". Ezt a legtöbb férfi igen gyakran megéli, főképp fiatalon.


Erre valószínűleg rátesz a szüleid halála miatti trauma is. És nem csak a bánat, hanem mivel tudat alatt már ismered a halált, ezért nálad az életfenntartó ösztönök is erősebbek az átlagnál. Harci tudásod mellett ezeknek is köszönhető a sérülések súlyossága egy ilyen egyenlőtlen felállásban.


Az adrenalintöltetekhez visszatérve fontos tudnod, hogy a csőlátás és a többi kísérőjel a nőkben kizárólag akkor jelenik meg, mikor a gyermekét kell megvédenie, vagy mikor sarokba szorítva harcol az életéért. Ezek persze elég ritka esetek, és ezért tűnik sok nő számára egy ilyen küzdelem brutálisnak, illetve hogy pontos legyek, nem fogja fel teljesen, nem érti, mivel sosem élt át hasonlót.


Ez utóbbinak mellesleg társadalmi okai is vannak. A nők sokszor könnyebben megússzák az ilyen eseteket, mivel náluk nem szégyen a futás, továbbá az érzelmi kitörések (pl sírás) is elfogadott társadalmilag.

A férfiaknál ez éppen fordítva van. Mivel náluk már kisgyermek kortól beléjük van nevelve, hogy ne fussanak el a küzdelem elől, de az érzelmeiket is fojtsák magukba, ezért az ilyen esetekben elméjük megreked a kívülről jövő veszélyérzet, illetve a belülről jövő tanult beidegződések között. Az elmén belül kialakul egy olyan helyzet, mintha élőben, fizikailag szorították volna sarokba az illetőt. Ez pedig két fajta eredményhez vezethet: vagy szabadjára engedi az indulatait és sarokba szorított állatként harcol, vagy pedig leblokkol teljesen (hiszen látása nem mutat valóban életveszélyes helyzetet, a tudatban érzékelhető helyzet viszont az) tehát ez az ambivalencia egyszerűen lekapcsolja az agyműködést, akárcsak egy rövidzárlat. Ilyenkor fordul elő az is, hogy a vegetatív funkciók (pl ürítkezés) feletti ellenőrzés teljesen megszűnik, és az illető becsinál.


Amúgy elnézést, ez utóbbi nem teljesen a kérdésre volt válasz, de szerintem fontos tudnod, hogy ilyenkor mi játszódik le az emberben, mert ez segít átlátnod, hogy a barátnőd esetleg miért nem érti a viselkedésedet. Szerintem, ha ész érvekkel elmagyarázod neki, meg fogja látni, hogy helyesen cselekedtél.


Mindemellett mint ember, teljes mértékben igazat adok Neked, az ilyen nagypofájú g..iket móresre kell tanítani. Nem az őskorban élünk, ahol asszonyrablással folyik a fajfenntartás.


Mint jogtudományban alapfokon jártas ember, úgy hiszem az eset megúszható, mivel te figyelmeztetted őket, ennek ellenére ők, miután személyes méltóságodat többször is megsértették (a barátnődét is, mivel az illető a tulajdonának nevezte, ez pedig megsérti a személyes szabadság alkotmányos jogát) szóbeli fenyegetés után támadást kezdeményeztek, fizikai és számbeli fölényben voltak. Amennyiben a személyes méltóság megsértése mások előtt történik, ez súlyosbíthatja a büntetésüket, vagy éppen enyhítő körülmény a számodra. Ez száraz jogi rizsa, de engem már kihúzott a sz.rból egy nagyon hasonló esetnél:)

2010. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!