Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki erti ezt? Szerelmes ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki erti ezt? Szerelmes ez a ferfi?

Figyelt kérdés
2 eve kezdodott a kapcsolatunk,o kezdemenyezett levelezesben.Talalkozgattunk,osszejottunk. Megbeszeltuk hogy csak szexualis viszony lehet kozottunk mivel ferjem van es 3 nagyobb gyerekem. Mondtam hogy el fogok valni,es akkor igy is gondoltam,de egyszeruen tul gyenge voltam megtenni ezt a lepest,pedig a ferjemet mar nem kivantam.Viszont ezzel a ferfivel nagyon jo volt a szex,a kapcsolatunk azota se fejlodott sehova,viszont akarhanyszor szakitottunk mindig visszajott hozzam.Legutobb is atmentem,akkor meg nem is akart szexelni nagyon,de athivott es vagy orakig beszelt valami random temarol.Vegul szex lett a vege de ugy ereztem hogy az en kezdemenyezesemre. Szerintetek ezek alapjan erezhet tobbet testi vonzalomnal?Koszonom a valaszokat
2015. okt. 21. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát.. ezt így elég nehéz megállapítani, többet is akarhat, de az is lehet hogy csak szimplán szereti a társaságod viszont párkapcsolatot nem feltétlen akar. Ezt csak egy módon derítheted ki, ha beszélsz vele erről.
2015. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:

Elváltál azóta? Mert ha egy kapcsolatnak fejlődnie kellene, az nem egy emberen múlik, hanem kettőn.

Mi értelme lenne szerelmesnek lennie, ha a férjeddel élsz?

2015. okt. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem valtam el de mar nem is nagyon tervezem. Elment tole a kedvem,mert ez a ferfi allandoan hangoztatta hogy nem szerelmes. Pedig erte megerte volna. :/
2015. okt. 22. 09:24
 4/5 Fish1 ***** válasza:

Ha megmondta, hogy nem szerelmes, akkor nem az. Ha lett is volna, nyilván elvette a kedvét, hogy csak hitegetted.

Nem javasolt egyik kapcsolatból a másikba lépni, mert ha nincs meg a "gyászidőszak", akkor nem dolgozod fel érzelmileg az előző kapcsolatot (következtetések levonása, ki miben hibázott, stb), akkor a következőnél ugyanazokba a hibákba fogsz esni.

A helyedben megfontolnám a válást - nem a másik pasi miatt, hanem a saját boldogságod érdekében. Ezzel magadtól is és a férjedtől is megvonod annak a lehetőségét, hogy boldogak legyetek valaki mással. Egy semmilyen kapcsolatban vegetálni meg értelmetlen szerintem. Ha a gyerekeid veled élnek, nyilván ők is megsínylik ezt - nem kell hozzá vita vagy veszekedés, mindenki érzi azt, hogy valami nem stimmel. Szerintem ők is jobban örülnének, ha boldognak látnák a szüleiket.


Az, hogy a férjed mellett más pasinál keresed az örömöt, a gyávaság jele. Mert nem mered neki azt mondani, hogy figyelj, nem szeretlek már, ennek vége. Így pedig sokkal nagyobb sebeket okozol mind neki, mind magadnak.


Ha jól belegondolsz, minden ember minden cselekedete normál esetben arról szól, hogy még boldogabb legyen - teljesen mindegy, hogy az élet mely területén. Te most a boldogságodért cselekszel vagy nem cselekszel?


Remélem találsz hasznos dolgot ebben, amit leírtam.

2015. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon egyet ertek
2015. okt. 23. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!