Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi szerelmes, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szerelmes, akkor sűrűn keresi a barátnőjét, akkor is, ha sok dolga van? Ha igazán szeretne, tudna rám időt szakítani? Ti mit gondoltok erről? Részletek lent

Figyelt kérdés
Lassan 9 hónapja vagyok együtt a barátommal, csak hétvégén tudunk találkozni, mert sokat dolgozik. Ehhez nekem nehéz volt hozzászokni, mert nekem kevés ez a jó esetben heti 2 nap amit együtt töltünk. Van, hogy kezdeményezem, hogy találkozzunk, én odamegyek, akkor amikor neki van ideje, csak legalább egy kicsit legyünk együtt hét közben is. Ez általában nem valósul meg, mert nem tudja összeegyeztetni a többi dolgával, sokat kell dolgozni, stb. Én kicsit nehezményezem, hogy volt, mikor 2 hétig nem tudtunk találkozni és akkor is inkább kivárta a hétvégét, minthogy fél órát rám áldozzon, de arra volt ideje, hogy futni menjen másfél órát, stb. Arról nem is beszélve, hogy alig beszélünk, azt is miatta, mert "nincs ideje rá". Tény, hogy sokat dolgozik, de nem azt kérem, hogy fél napokat beszélgessen velem. Nem értem egyszerűen. :/ Ti mit gondoltok? Tényleg azért nem keres, mert sok a dolga, vagy nem vagyok fontos neki? 20/L

2015. ápr. 22. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Igen, igen. Elgondolkodtató, mert valahol ha már szeret futni akkor elszaladhatna hozzád is így futott is meg veled is lehetett egy kicsit.
2015. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, pláne az elején. Olyankor még a fontos dolgok is "várhatnak"..csak a nagy Ő számít semmi más :( 23f
2015. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!