Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok szokott "felnőtt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok szokott "felnőtt" témákról beszélgetni másokkal?

Figyelt kérdés
Pl. milyen fehérnemű tetszik, szőrösen, csupaszon szereted-e, ilyesmik. A pasim szerint ez normális, a csaj szerint vicces, nekem viszont gyomoridegem van tőle. Azt mondják, túlreagálom, igazuk lenne?

2015. okt. 21. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem, hála a jó égnek, szerintem én azt nem is bírnám...
2015. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ez nem is teljesen normális. Habár ők úgy állítják be, hogy túlreagálod, biztosan van némi mögöttes tartalma a dolgoknak, pl elképzelik egymással stb.. de ezt úgysem fogják előtted belátni.
2015. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hű, hát megértem hogy rosszul esik az ilyen, azt hiszem ez mindenkinek rosszul esne valamilyen szinten, a féltékenység lángja igen lobbanékony :D Viszont azt gondolom, hogy magával a beszélgetésekkel nem követ el semmi rosszat a barátod... ha régóta jó kapcsolatban van a csajjal akkor pedig teljesen természetesnek mondható, hogy ilyen témákról is jól el tudnak cseverészni...
2015. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hármas vagyok, és nem én nem gondolnám hogy mögöttes tartalma lenne, mert azt feltételezem annyi gerinc van egy pasiban is, hogy ha mást szeretne, akkor nem húzná az agyad, hanem elmondaná... azt hiszem ez a legkevesebb amit egy pár köteles egymás iránti tiszteletből megtenni...
2015. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A csaj az én egyik barátnőm, 2 hónapja jelölték be egymást, csak facen beszéltek eddig, kb 3x. A téma mindig ugyanez a kategória. Onnan tudom, hogy a lány írja meg mindig, hogy fú de vicces volt, hogy kitárgyalták a bugyi boxer témát.
2015. okt. 21. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kiesik a "ha régóta jól ismerik egymást", egy teljesen új ismeretségnél sztem nem normális ilyen témával indítani, pláne ha valamelyiküknek kapcsolata van. Ha eddig nem kongott nálad a vészharang, ideje megkongatni..
2015. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

engem nem zavarna ...

de ez én vagyok

2015. okt. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!