Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar ugy hogy nem mukodott a kapcsolatotok? Legszivesebben szakitottatok volna? De megis feltetek attol, hogy kesobb hianyozni fog es megbanjatok hogy ezt tettetek?

Figyelt kérdés
Szakitottatok ti? vagy mi lett a vege? kort is irjatok legyszi
2010. márc. 17. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen velem már volt ilyen. Végül én szakítottam...

16/L

2010. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Félelem megvolt - de hozzáállás kérdése- ha nem működik alapvető dolgok hiányossága miatt - akkor nincs értelme folytatni - eleve - ha nem jó valami akkor azt ritkán bánjuk meg - esetleg az elején biztosan hiányozni fog- de idővel túl tudod magad tenni rajta - főleg egy új kapcsolattal, vagy barátok által

22F

2010. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát voltam..

már találkozni sem akart mikor mondtam h akkor ennyi.

:S

és utána 2 napig sírtam.. :S

2010. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jah igen még hozzáteszem - full hűséges voltam, sose csaltam meg, egyszerűen csak nem működött- meg ő marha féltékeny volt rám, ilyeneket csinált hogy 2 csaj megy az utcán velünk szembe az egyik rámpillant 2 secre és ennyi én teljesen más irányba néztem az exem meg hangosan beszólt neki - na ez tette be a kaput - és még a végén ő pofozott meg engem hogy elhagyom . ennyi...

22F

2010. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. kb. már 3 hónapja éreztem, hogy nem működik a dolog. Nem úgy, ahogy kellene. A végén többször is elterveztem, hogy szakítok vele, de aztán megijedtem. Nem az egyedülléttől féltem, hanem, hogy elveszítem mint barátot. Ez sajnos így is lett. Szakítottunk és bár próbáltunk még utána beszélgetni, csak hencegni tudott, hogy ilyen meg olyan buliban így megy úgy, még veszekedtünk is. Aztán megbeszéltük, hogy inkább ne erőltessük. Azóta is fáj a szívem, hogy nem lehetek a barátja. :(
2010. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt, de időben észbe kaptunk, és leültünk megbeszélni, mi a gond, mi nem működik és miért nem. S nem csak elmondtuk a magunk sérelmeit, hanem figyeltünk a másikra, és mindkettőnk agyáig eljutott a probléma. Változtattunk rajta, és azóta ismét magas hőfokon ég a szerelmünk :) Nem kell rögtön feladni és szakítani, esélyt kell adni a megoldásnak, és ketten kelletek hozzá.

21/l

2010. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze, de ha nem működik, felesleges folytatni, mert csak egymás idejét raboljátok
2010. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!