Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen az oldalon miért mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért mindenki magából indul ki?

Figyelt kérdés

Sokszor felfedeztem-ezt az oldalt olvasva-a fentebbi jelenséget. Bárki is írjon itt a problémájáról, a válaszadók zöme nem képes önálló, teljesen független és eltérő emberként kezelni őt; hanem a saját élete sablonjait akarja ráerőltetni. Magyarán: "Tedd ezt és ezt, legyél ilyen-olyan és amolyan és minden oké lesz."

Amikor az illető jelzi, hogy ez nem olyan egyszerű, akkor jobb esetben csend, rosszabban pedig-és sajnos ez a sokkal jellemzőbb-ítélet következik, vagyis szerinte az illető nem is akar változtatni és emiatt megérdemli a sorsát. Ez meglehetősen igazságtalan és sokan nem érdemlik meg.


2015. okt. 24. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Félig igazad van, félig nem. Nem akarok vádaskodni, bocsánat, ha nem is erre gondoltál, de van trillió olyan kérdés itt, hogy *jajdecsúnyaszegényszerencsétlenhumortalanszocfóbiásfiúvagyokaésalányokrámsenéznekmitkénecsinálnom*.

És ezek azok az emberek, akik 1, csak azért írják ki a kérdést, hogy lehessen a nőket szidni, 2, várják a megváltást, de semmit se képesek befogadni, akkor meg egyáltalán mi az isten értelme volt egy kérdést feltenni?

2015. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, ezt embere válogatja. Valóban vannak olyan emberek, akiknek semmi nem jó. Velük tényleg nem lehet mit kezdeni.

Én elsősorban arra gondoltam, amikor valaki türelmetlen és csőlátású egy adott témában.

2015. okt. 24. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Van itt egy csoport, akik kifejezetten azzal szórakoznak, hogy provokatív kérdéseket tesznek fel és egymásnak kamu, szintén provokatív válaszokat irkálnak le. (Az olyan válaszolókat akik nem az ő véleményükön vannak azokat leszavazzák.)

Ezen az oldalon semmilyen párkapcsolati kérdést és választ nem lehet komolyan venni. Szóval szerintem csak a trollkodás miatt teszik ezt. És a trollok hát... magukból indulnak ki.

2015. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ebben az oldalban azt bírom, h minden csaj azt hiszi, h minden fiú csak meg akarja dugni őt neten keresztül is. :D
2015. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert mi nem pszichológusok vagyunk. Meghallgatjuk búját baját és tanácsot adunk. Mert ezért írta ki szerencsétlen. Vagy azt kérdezi: mit gondoltok erről. Hát elmondjuk, mit gondolunk.

Az életben is mindenki magából indul ki. Az ítélkezést viszont nem értem. Nagyon ritkán, ha troll gyanús a kérdés, vagy a kérdező teljes moralitás érzékről vagy butaságról tesz tanubizonyságot, akkor elszakad a cérna, de amúgy felesleges ítélkezni.

2015. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:DD
2015. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!