Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nagyon durván féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagyon durván féltékeny, az azért olyan, mert neki is van titkolnivalója? Mert mindenki magából indul ki?

Figyelt kérdés

Eddigi kapcsolataimban azok a pasik, akik nagyon durván féltékenyek voltak, jeleneteket rendeztek le, azokról rendszerint kiderült, hogy volt titkolnivalója, rányomult a hátam mögött másra, stb, miközben én semmi rosszat nem tettem! Csak már rosszul éreztem magam tőle, meg mintha el akarta volna terelni magáról a figyelmet vagy én nem tudom...


Mindenki magából indul ki?


2014. febr. 9. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül van így. Persze van erre is példa.

Viszont nagyon sokan azért féltékenyek, mert nem bíznak eléggé saját magukban, hogy ők mindent meg tudnak adni a párjuknak és minden, a párjukkal ellenkező neműtől tartanak, hogy majd a párjuk pont tőle kapja meg azt, amit ő nem tud megadni a másiknak.

Vagy vannak a birtoklási vággyal rendelkező személyek, akiknél ez már-már a beteges féltékenységet váltja ki, hogy úgy érzik, hogy a párjuk a tulajdonuk és másnak semmilyen szinten nincs hozzá joguk. És ha a párjuk csak egy ártatlan beszélgetést folytat pl. egy ellenkező nemű baráttal, munkatárssal, akkor egyből elborul az agyuk és féltékenységi jelenetet rendeznek.

2014. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem biztos. titkai mindenkinek vannak, és szerintem épp a titkok miatt kell csillapítani a féltékenységet
2014. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizonytalanság, és birtoklási vágy az alapja a beteges féltékenységnek.
2014. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert magában és a párjában sem bízik azért illyenek
2014. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányos az aki durván féltékeny.
2014. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Furcsának tartom, hogy ezt még senki nem írta, de most írom akkor én: Akit már kétszer-háromszor megcsaltak, utána hogy bízzon magában és másokban? Én pl. ezért voltam féltékeny egy csomó ideig. A volt pasim meg azért, mert ő csalt meg...
2014. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért , ha többször megcsalnak annak már oka van.. Kedves utolsó. Vannak görény emberek ez tény , de azért ez egy komplexebb dolog
2014. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!