Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítás után jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítás után jó dolog az, ha barátok maradunk? Vagy felejtsem el végleg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 14:11
 1/7 anonim válasza:
72%

Hát látod ez egy jó kérdés. Sok mindentől függ az ilyen.

Ha például haragban váltatok el, akkor érdemesebb lenne elfelejteni egymást, ugyanis így megkímélitek egymást a későbbi problémáktól.

Viszont, ha nem haraggal váltatok el, akkor nyugodtan maradhattok barátok. Aztán kitudja, lehet egy kis idő után ismét összejöttök.

De ez már egy másik történet. :D

2010. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az exemmel úgy ismerkedtünk össze, hogy csak barátok voltunk, később összejöttünk, aztán mivel nem működött, szakítottunk közös megegyezéssel. Barátok maradtunk utána is, de már nem beszélgetünk annyit, mint régebben, mielőtt járni kezdtünk.
2010. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jó lenne

ha működne

de hosszú távon nem megy, főleg, ha új kapcsolatotok lesz

2010. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam ez nem szokott működni.Főleg,ha ő sakított velem.Ha napi vagy heti kapcsolatban maradunk és érdeklődik hogy vagyok vagy találkozunk,akkor mindig megmarad bennem a remény,hogy hátha egyszer újra...Annál fájdalmasabb pedig nincs,mint látni,hogy ő közben összejön valaki mással.Az önkinzás elkerülése és a gyorsabb felejtés érdekében inkább megszakítom a kapcsolatot.Természetesen,ha összefutunk valahol,akkor nem megyek el mellette,mint egy idegen.Kultúráltan el tudunk beszélgetni,de nem hívom fel és nem keresem a társaságát.

Nem mondom,hogy ez az egyetlen járható út,de nekem csak ez vált be.Az újra csak akkor voltam nyitott,ha végleg lezártam a régit.

2010. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolat eleve a barátságra épül akkor utána mégis hogy lehettek szimpla barátok? Az csak rizsa szöveg, hogy "barátok azért lehetünk" ilyet csak akkor mond egyik a másiknak hogy ne bántsa meg túlzottan. És csak olyan mond erre igent aki még reménykedni akar, hogy újra lehet még valami.
2010. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a mai napig jóban vagyok a volt vőlegényemmel. Tegnap is csak úgy spontán náluk vendégeskedtem (szüleinél). Pedig lassan egy éve élettársam van. Emiatt nem kell vele megszakítani a kapcsolatot, ha emberileg kedveled őt.
2010. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor érdemes tartani a barátságot közvetlenül a szakítás után,ha mindketten kihevertétek,mert a szakítás az egyik félnek(v mindkettőnek) fájdalmas(abb).Ha még nem vagy túl rajta teljesen,akkor egy ideig ne keresd,ne írj neki ,mert az csak összezavarna téged.Ha még szereted,és ő szakított veled,akkor a kivárós-taktika a nyerő,azaz várj egy kicsit hátha visszajön..ha nem,lehet,hogy addigra már találsz jobbat puszi
2010. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!