Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbüntessem a pasimat? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbüntessem a pasimat? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Egy napon keresztül nem volt hajlandó nekem írni egy sort sem. Pedig papírtologatós munkája van, sosem szakad meg benne, úgy hogy simán lett volna ideje nekem írni, pláne hogy tegnap este sem írt nekem mert sörözni volt a haverokkal. Azt még meg is értettem, kell egy fiús este (bár neki elég sok van).

Mindig beszélgetünk ebédidőben, mert ő egyedül enne, nekem meg jól esik a sok munkám közepette ebédidőben szusszanni egyet és ha virtuálisan is, de együtt enni. Napközben amúgy is csak facebookozik, sorozatozik vagy a kolléganőivel haverkodik.

De rövidre fogva: viszonzásul én se írjak neki egy napig vagy előtte kérdezzem meg hogy vajon rádőlt-e a papírhalom hogy nem volt ideje írni? Bár amúgy is az csak kifogás lenne.


2015. okt. 26. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Te dugópartner vagy.Fontos nem. Ne legyen igazam..
2015. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Jesszus, agyilag is ilyen gyerekes vagy, vagy szimplán csak viccnek szántad ezt a kérdést?
2015. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy rossz vicc, nem akarom elhinni, hogy ennyire pióca-jellem legyen valaki..
2015. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki te se.
2015. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem írnék neki több napig. És ezt többször el is játszanám vele. Elmennék szórakozni, barátokkal kirúgni a hámból. Ha ez sem érdekelné, akkor nyilván szakíts vele, mert nem érdekled...
2015. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vmi fontos dolga volt... Egy napért még nem kéne így felháborodni.
2015. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne írj neki,hátha észreveszi magát. Én ezt tenném. Tudom nehéz,de kell ilyen is.
2015. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!