Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti megtennétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megtennétek ezt a barátnőtöknek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, ha a barátom Valentin-nap alkalmából elénekelné nekem ByeAlex Kedvesem c. számát. Nem nagyon merem ezt mondani neki, mert ő utálja ezt a számot és nyálasnak tartja, és nem tudom, mit szólna ehhez a kívánságomhoz, de nekem sokat jelentene. Ha titeket erre kérne a barátnőtök, megtennétek érte?
2015. febr. 9. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
én tuti nem :D különben is a papucsot nyáron kell hordani :D
2015. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 The Guard ***** válasza:
Nem, inkább kivágnám a nyelvem.
2015. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

válassz egy mobydick számot, nem annyira romantikus de szívesebben tolná szerintem :D

én elég hülyén érezném magam ha vernyognom kéne, de kit tudja

2015. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Csak azert nem tennem meg mert utalok enekelni es nem is tudok..de ha tudnek es szertnek, hat ennyin muljon a boldogsaga, elenekelnem..
2015. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem!


Ha azonban a pasid ráveszed - úgy, hogy nem tud énekelni, és nem is szeret - egy igazi lúzer.

2015. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Évek óta nem nevettem már, de ebben a szituációban meglehet, hogy képen kacagnám a barátnőmet. Sajnálom, khm. Szóval nem, nem valószínű, hogy megtenném.
2015. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha a barátnőm meghallana énekelni, szerintem hamar meg kéne tanulnom a jelbeszédet... :D
2015. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 opened paradise ***** válasza:
69%

Na én sok hülyeséget csináltam már nő miatt,égettem magam eleget,télen félig levetkőztem egy buszmegállóban és úgy jöttem haza,de,jogy ByeAlexet énekeljek...

Előbb adom elő Pharell Williams Happyjét farpofával,mint ez.

2015. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Nem ismerem az előadót, de a magyar "sztárokat" ismerve biztosan valami roma/homoszexuális/komcsi gyereke, vagy hasonló, tehát inkább kihagynám.
2015. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!