Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Jelenlegi v. új?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Jelenlegi v. új?

Figyelt kérdés

1 éve van egy barátom,együtt veszítettük el a szüzességünk,így hát elég nagy a kötődés köztünk

ő nagyon szeret...bár 1x már szándékában állt megcsalni sutyiba,de elmondása szerint megbánta és nem csinál többé iet mert nem ér annyit h. elveszitsen

szokta kérdezni h.ha vége sulinak összeköltözünk..gyerekek..eljegyzés stb.

és tényleg komolyan mondja

nos ez iránt a b.tom iránt már nem tudom mit érzek..lehet h. csak ragaszkodás,megszokás,szeretet,vagy enyhe szerelem

nem tudnám azt nézni h. mással van,de..

...most van egy másik srác aki össze akar jönni velem

eddig tökre kedves meg aranyos,de nem tudom merjek e kockáztatni

egyiküket sem szeretném megbántani,de valakit muszáj lesz :S

szóval szerintetek maradjon a jelenlegi v. mennyek az újhoz?


2010. márc. 17. 18:13
 1/10 anonim válasza:

hát attól függ hogy mióta ismered az "újat"? mert ha nem tudsz róla sokat akk nem érdemes kockáztatni.

ha már régebb óta ismered és úgy érzed megbízhatsz benne, akkor kockáztass

de szerintem ha tényleg jól kijöttök a mostani barátoddal akkor nem érdemes mást keresni, az h egyszer majdnem megcsal majdnem mindenkinél előfordul: benne van a pakliban. de ezt csak te tudod eldönteni, attól függ melyikben bízol meg jobban :)

2010. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha ezen ennyire elgondolkodtál akkor mi a kérdés? ha valaki szereti a párját még ha meg is fordul a fejében másnapra lesüti a szemét és szégyelli hogy egyáltalán az eszébe jutott. csak a biztonság miatt ne legyél a mostani pároddal, ha ennyi idő után ekkora a kísértés mi lenne később?
2010. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha erre a kérdésre a választ mástól kell hallanod, ott már probléma van. fiatal vagy még a hosszú kapcsolatokhoz, amint látszik. válaszd az "újat"
2010. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát nem mondanám h. régóta ismerem az újat

msnen beszélünk heti 2x...és 1x taliztunk

2010. márc. 17. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem a meglévő kapcsolatodat próbáljátok meg feldobni valamivel. főleg, ha nagyon erősen kötődsz hozzá. ha az újat választod, lehet, hogy később nagyon meg fogod bánni.
2010. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a helyedben a régi mellett maradnék.
2010. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de mit tegyek h. a barátomba újra beleszeressek?hogy azt érezzem újra h. igen ő és senki más..?
2010. márc. 17. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
több közös program, szexben újítások, és mindenekelőtt ülj le vele komolyan beszélni. mondd el neki is, hogy úgy érzed baj van (ki tudja: lehet, hogy neki is lesznek jó ötletei :P)
2010. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mondjuk ez az "újra szeressek bele" nagyon rosszul hangzik
2010. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

na probléma megoldva....sikerült összevesznem a másik sráccal

jobb hogy nem tettem meg a lépéseket..:S

2010. márc. 19. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!