Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes adni csókot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes adni csókot?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: barátnőm időnként kitalálja, hogy puszival köszön(mint a barátoknak 2 puszi), amit én sértésnek érzek. És rákérdezek, hogy miért van akkor azt kapom hogy most nem érez úgy meg bla-bla. Csak direkt idegesít vagy mit akar ebből kihozni? Köszi

2015. okt. 28. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszel neki. Talán csak érdekből van veled.
2015. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy világosban nem nézel ki úgy akinek csókot adna
2015. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Máskor érdekes megy neki. Amúgy honnan tudjátok, hogy nézek ki?
2015. okt. 28. 16:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell tudni, hogy nézel ki haver, ez világos, mint a vakablak.


A nőknek vannak bizonyos szokásai, amit nálad a csaj nem gyakorol, hanem kifogásokkal jön. Világos, hogy nem tetszel neki, különben máshogy viselkedne. Nézz kicsit szét a világban, és nézd meg hogy viselkedik egy szerelmes csaj. Akkor majd te is rájössz, hogy valami bűzlik a kapcsolatodban.

2015. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tökmind1 hogy nézel ki. Ha a >>nő<< nemszögéből nem tetszel neki, akkor mind1.
2015. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Naa azzal tisztában vagyok, hogy nem tökéletes a kapcsolat. Nem tudom mi lenne a jó megoldás, meg vagyok lőve eléggé
2015. okt. 28. 16:50
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Én meg mindig úgy köszönök a barátomnak, hogy fél percig magamhoz ölelem és a nyakához szorítom az arcom, majd rányomok egy puszit (igen, a nyakára).

Nem, nem tudom miért :D

2015. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Beszélj vele. Légy férfi és mondd, hogy hagyja a kifogásokat. Testbeszédéből elég jól le lehet venni, hogy hazudik-e.


Ha látod, hogy kamuzik, dobd ki. Ha valóban szeretett, akkor nem hagyja majd annyiban, hanem magyarázatot akar. Akkor talán majd meg is változik. Ha meg nem, jobban jártál, és keress egy másik asszonyt.

2015. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ilyen nyakra puszisat mi is szoktunk néha amúgy :)

Csak gáz hogy több mint egy év után ha olyanja van akkor meg se csókol. Veszekedés után pláne, de néha az sem kell hozzá csak mert olyan kedve van. És akkor megy fel mindig a vérnyomásom

2015. okt. 28. 16:55
 10/13 Missi_Key ***** válasza:
57%
lehet olyankor nincs nála rágó vagy kajált előtte....érted....
2015. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!