Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti miért utáljátok a melegeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért utáljátok a melegeket? Csak mert a saját érzésüket nem tudják irányítani

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 17:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10: Milyen videokliptől? Úgy mondod, mintha mindenki látta volna.
2015. okt. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én nem utálom a melegeket, csak számomra visszataszító, amikor egy férfi nőként viselkedik és ezt erősen a környezete tudomására hozza. Ha csendesen éli meg, nincs benne extravagancia, azzal semmi bajom. De látni nem szeretem.
2015. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok meleg, de én azt sem szeretem látni, amikor hetero párok nyalják falják egymást. Az a baj, hogy úgy mondod, mintha csak ez zavarna, pedig engem minden zavar. Minden, mint mind a hetero mind a homo párok nyali-falija.


Pl. azt is szokták néha mondani, hogy az öregebbek közül is gyakori, hogy nekimennek a magamutogató melegeknek, pedig láttam én már olyat, hogy egy nagyon alulöltözött hetero nőt rúgott meg egy öreg, mert szerinte nem illett volna a gyerekek előtt így öltözni.

2015. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem utálom a melegeket. Fura gondolkodásra vall ha valaki a szexuális beállítottsága alapján ítél meg másokat. Jobban érdekel hogy ki milyen ember.
2015. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Én nem utálom őket.


De azt tudom,hogy sokan igen,ők leginkább azzal magyarázzák,hogy undorító,természetellenes,a biblia bla bla bla...


Szerintem viszont rohadtul nincs hozzá közük,hogy ha valaki meleg! Ez a magánélet amibe nem kellene másoknak beleszólniuk.

Foglalkozzon mindenki a saját dolgával.

2015. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

Ostobaság.

Egy heteroszexuális sem döntheti el hogy meleg lesz, és ez fordítva sem működik.

Az gyűlöletet meg a szocializációval szedik fel (már aki), vagy látens homoszexuális, aki így akar heteróbbnak látszani. Mindenesetre elég gyanús mások altesti dolgaival foglalkozni.

Egészséges embernek ilyenre semmi szüksége.

2016. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Eladdig van semmi köze hozzá senkinek, amíg nem tolják az arcába. (Mert hát a Pride például pont erről az effektről szól.) Onnantól bizony van köze.
2016. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
en se tudom irányitani az erzeseimet. az irántuk erzett utalatom se kivétel ez alól.
2016. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem értem honnan veszed hogy a melegek nem tudják irányítani az érzéseiket?
2016. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hogy mondhatsz ilyen baromságot kérdező?


Attól meleg szerinted valaki mert nem tudják irányítani az érzéseiket? Mekkora ostoba egy gyökér vagy.

2018. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!