Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Annyira szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Annyira szeretem a páromat, hogy legszívesebben kalitkába zárnám. Őrizném, mint egy őrző-védő szolgálat minden léptét.

Figyelt kérdés
Annyira szeretem a páromat, hogy legszívesebben kalitkába zárnám. Őrizném, mint egy őrző-védő szolgálat minden léptét. Csekkolnám a levelezéseit, a facebook-ját. Olyan kár, hogy ez megvalósíthatatlan. Majd szétfeszülök, hogy nem tudhatok róla mindent. Nehéz ügy a bizalom.

2015. okt. 29. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szeretet, ez birtoklási vágy.
2015. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek az elsõvel. Az ilyen problémákkal orvoshoz kellene fordulnod mielött elfajul a dolog és valakinek baja esik. Van egy Spanyol film ami tökéletesen bemutatja ezt a szituációt, javasolom nézd meg angol felirattal.

"No estás sola Sara"

18L

2015. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom ezt csinálná velem, fejvesztve menekülnék...Ez pont nem a bizalom, hogy mindenébe bele akarsz nézni...ez üldözési mánia...
2015. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egészséges, és nem is az igazán mély szeretet jele. Ha szereted, akkor megadod neki azt a személyes teret, amit igényel.


Tudom, van, akinek nem könnyű a bizalom kialakítása, de a féltékenykedés, nyomonkövetés, kémkedés garantáltan aláássa és megmérgezi a kapcsolatot.


Úgyhogy:

1. Ne kövesd minden léptét!

2. Ne kérj "beszámolót" mindenről, amit csinál, ne éreztesd vele, hogy ezzel tartozik neked!

3. Ne olvasd az e-mailjeit!

4. Ne lépj be és ne nézz bele a fb-jába!

5. Ne nyúlj a telefonjához, ne csekkold!

6. Ne féltékenykedj, ha nincs nagyon alapos okod rá!


Ha kalitkába zárod, azzal neki és a kapcoslatnak is csak ártasz.

2015. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
ez nagyon beteges. Ezt egy egészséges lelkületű ember, de még egy kevésbé beteges ember sem viseli el.
2015. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, és semmi köze a szeretethez. Ha velem valaki ezt csinálná, menekülnék tőle.
2015. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, hogy a személyes terébe nem enged betekintést - levelezések, pendrájv tartalom stb. Mondhatom, hogy szinte már a kapcsolatunk kezdetétől őrzi előlem a dolgait. Minden jelszóval védett, a pendrájvjait a zsebében hordja. A válasza, hogy kell neki egy személyes tér, ezt fogadjam el. Bezzeg mások még egymás jelszavait is tudják. Lehet, hogy én vagyok a beteges, de már a kapcsolatunk kezdetétől ilyen, hogy őriz mindent. Most akkor mi volt előbb a tyúk vagy a tojás. Én nem lennék ilyen, ha eleve nyitottságot érzékeltem volna részéről.
2015. okt. 29. 11:22
 8/20 Költőnő? ***** válasza:
100%

kinek mi a természetes, ő őrzi, védi a legbensőbb dolgait. Én sem olvasgatom az uram beszélgetéseit, mégse akarok meghalni az idegtől.

Szóval még így is beteges, még mindig.

2015. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kozod a maganlevelezeseihez, pendrivejaihoz, jelszavaihoz. SEMMI. Sem a legelejen, sem kesobb.


Beteges a felfogasod.

2015. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten azért jó észnél lenni ilyen téren mint ahogy a kérdező írja de azért bizonyos határokon belül! Túlzásba se jó esni! Viszont miért vagy ilyen kérdező? Ha van\lehet vmi ok vagy ilyesmi akkor csak legyél körültekintőbb de ne ennyire XD ne ess ebbe a hibába mint én régebben mert csak elijeszted mondjuk ez még nekem is durva!


Egyébként hány évesek vagytok mióta vagytok együtt???

2015. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!