Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik üzenetet válasszam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik üzenetet válasszam a virág mellé egy lánynak?

Figyelt kérdés

4 éve barátok vagyunk. Mindketten 22 évesek. Neki 1 éve lett vége az 5 éves kapcsolatának, nekem pár hónapja a 3 éves kapcsolatomnak. Tud róla, hogy szívesen megpróbálnám vele. Őszintén szólva egyszer sem rázott le úgy/ nem lettem lekoppintva. Csak annyit mondott egyszer, hogy ne tervezzünk ennyire előre. :) Most küldök neki futáron keresztül egy szál vörös rózsát, és egy kis kártyára szeretnék neki egy üzenetet is, de inkább csak egy idézetet. A 3 közül melyik a legjobb?


1. "Mindenkinek megvan a maga időgépe. Ami a múltba repít, az az emlék, s ami a jövőbe visz, az az álom."


2. "Óvatosan lépkedj, az álmaimon jársz."


3. "Éjjel többnyire azzal álmodunk, ami nappal, ébren a legerősebben hatott ránk."



Előre is köszi a segítséget! Nem fogja tudni hogy tőlem kapja, csak szeretném ha törpölne rajta. :)



2015. máj. 18. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudja, hogy Tőled kapta, akkor annak nincs értelme. Annak se, ha kikalkulálja, hogy Tőled kapta névtelenül, mert egy jellemes férfi nyíltan udvarol.


Inkább hívd randira.

2015. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ismeritek az egész történetet. Le fog neki esni, hogy tőlem kapta. És 150 km távolság most nem megoldható, plusz mindketten most diplomázunk, van elég dolgunk.
2015. máj. 18. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőt
2015. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt tedd. Veszel neki egy csokor rózsát és bele egy szál műrózsát. Azt írod a kártyára, hogy addig szeretnéd tiszta szívedből, még az összes virág el nem hervad. Na és mivel a művirág nem hervad, ez örökre szól. Vicces is, meg romantikus is. Szerintem ez a nyerő :)
2015. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első legyen mindenképp.
2015. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 4. szerintem elég sablonos, ez már a csapból is folyt egy időben, engem nem nyűgözne le. A 3 közül viszont szerintem azt válaszd, ami hozzá leginkább közel áll. A 2. nekem személy szerint nem tetszik, kicsit lábfétises beütése van :D A 3 közül az 1. tetszik leginkább.
2015. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3./6. Ez nagyon jó ötlet. Megfogadom. :)
2015. máj. 25. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!