Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kellene elégítenem orálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kellene elégítenem orálisan a pasim? Nemrég vesztettem el vele a szüzességem és ő már többször csinálta nekem szájjal.

Figyelt kérdés
Nemrég óta vagyunk együtt, és többször felhozta, hogy vegyem a számba, de nekem valahogy ez nagyon nem tetszene... de bűntudatom van, mert ő minden alkalommal csinálja nekem (és asz mondja, élvezi is). De nekem az, h szájba vegyem nagyobb dolog lenne mint a szüzességem elvesztése volt... Vagy csak túlbonyolítok mindent, és jobb lenne ha mielőbb túlesnék ezen?
2008. szept. 11. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenesetre ne erőltesd, nehogy odarókázz, ami kicsit kellemetlen lehet. Próbáld meg, és ha nem megy, nem kell erőltetni, ezt megértheti a barátod is.


Üdv, T

2008. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát a lányoknak kell az orális előjáték,mert a férfi képtelen orgazmusig kibírni,a dugást. ha ő élvezi akkor miért nem csinálja neked gyakrabban, ő mondta hogy élvezi. te meg nem élveznéd a szopást, ezért nem akarod csinálni. ennyit. ezt mond meg neki is.


"túlesnék ezen" ja szopc majd mint a kurva, csak a kurva nyiltan pénzért szopja a faxt. de meg büntudatból tennéd.

2008. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg igaz, hogy a lányok nehezebben mennek el, ezért több odafigyelés kell nekik a szexben. CSerébe viszont sokszor mélyebb és hosszabb az orgazmusuk! :)

CSak akkor tedd meg, ha mondjuk végigsimogatod, puszilgatod a barátod testét, és kifejezetten vágysz arra, hogy "oda" is adj egy puszit! Más okból NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mert nem lesz jó!!!

Van, akinek ez évek múlva jön el, hogy vágyjon rá, hogy ezt csinálja. Én volt, akinek megtettem, mert azt akartam, hogy neki is olyan jó legyen, mint nekem, amikor nyal, de igazából a mai napig megvagyok enélkül, nem érzem hiányát, ha részemről nincs orális szex. És csak jó huszonévesen tettem meg, szexuális életem első éveiben nem. A legtöbb pasi ezt megérti, főleg, ha szerelmes.

2008. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég még szűz voltál, és már ezt várná tőled?

Egyáltalán nem kell még megtenned! Próbáld meg 'ott' is megcsókolni... és csak akkor folytasd (majd valamikor) - ha most kifejezeten jó érzés!

Nem lenne jó ötlet, ha most megundorodnál tőle. Ezt elmondhatod neki is.

2008. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!