Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve járok barátnőmmel 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve járok barátnőmmel 3 évvel fiatalabb nálam (ő 15 én 18 ) még mindketten szüzek vagyunk természetes, hogy még nem szeretkeztünk vagy le vagyunk maradva?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ma olvastam, h fölösleges szüzességből státusz szimbólumot csinálni. Hogy nekem még megvan, mindenki más kurva, vagy bahh, nekem már nincs, bebe. Ahogy, amikor jól esik, egy év meg 15-18 évesen meg lazán megeshet már a dolog.
2008. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagytok lemaradva, eljön az ideje nálatok is:) Én például 16 és féléves voltam akkor... lehet neki is korai még a 15 , ráértek még nyugi:)
2008. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

hát ha követed a mai divatot: akkor levagy maradva.

szerintem ne velük foglalkoz hanem azzal ami 2tök közt van. szerintem beszéljetek róla, hogy le akar-e feküdni? vagy hogy még ráér-e?

2008. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

szia!

hadd nyugtassalak meg :)

én is hasonló cipőben járok. én 16 vagyok a barátom 18 és nálunk is természetes hogy szüzek vagyunk :)

mi több mint 1 éve vagyunk és különösebben nem hiányzott a szex

azt nem mondom hogy soha... de így is imádjuk egymást és ennél fontosabb nincs (szerintem)

tudja h egyszer mindennek eljön az ideje és tiszteletben tartja a véleményemet :)


scak akkor feküdjetek le egymással ha lelkileg és testileg is elég felkészültnek érzitek magatok ehhez bár ez inkább a barátnőd irányából meghatározó


egyet jegyezz meg! :) soha ne erőltesd mert abból nem sülhet ki jó dolog.. ha a barátnőd akarni, kívánni fogja, majd akor cselekedjetek :)


Remélem tudtam segíteni :)


B.

2008. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Na majd én megnyugtatlak :) Én 16 voltam a barátom pedig 21..és nem vagyunk a társadalom által kinevezett "lúzerek"Szépek vagyunk (jó csaj jó pasi!! de a pasi az nagyon):)nyugggi
2008. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zoltann20 válasza:
Már bocs de szerintem ez a fiú szűz dolog marhaság stem egy fiú nem lehet szűz mert nincs szűzhártyája.
2014. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!