Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennétek olyan fiúval akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek olyan fiúval akinek sokat jelent a volt barátnője?

Figyelt kérdés
Barátomnak négy éve volt egy rövid kapcsolata. Sokszor próbálkozott nála újra. Velem majdnem egy éve van együtt. Azt mondja, hogy a régi volt az egyetlen és lesz is, örökre szeretni fogja, és hogy fogadjam el, mert ez megerősít bennünket. Nem értem. A lánynak nem kell, és pedig szeretem, miért mond ilyet ?

2015. nov. 1. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:

mert egy idióta. Majd rájön, ha elvesztett téged.


Persze lehet, hogy nem jelentesz neki semmit, csak egy pótlék vagy. Tudod, ha nincs ló, akkor jó a szamár is.

2015. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lennék. A régi volt az egyetlen, és lesz is? Most is szereti, és én meg fogadjam el? Anyukáját. Elfogadom, persze, de ezzel én nem tudnék együtt élni. Keressen magának más balekot, aki ezt eltűri neki... Én meg keresnék helyette olyat, aki megérdemli és viszonozza a szeretetem, mert ő egyértelműen nem így tesz.
2015. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

1. Nem emberséges mással összejönni és hasonlitgatni a régi szerelmével

2. Nem érdemes hajtani sem magad mert, ha ő így gondolja akkor mindig te leszel a zongora hordozó.

3. Találsz egy olyan fiút magadnak, aki a csillagokat is lehozza neked, mert te leszel számára a legfontosabb a világon

2015. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nincs ebben túlzás és tényleg így fogalmazott, akkor ez ultragáz, én nem maradné kvele egy percet sem...
2015. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves Kérdező, de mégis miért vagy együtt vele egy éve??! Komolyan nem értem, ha neki az exe jelent mindent! Én egy percig sem lennék vele, az biztos!
2015. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én barátom ilyet mondana biztosan nem lennék vele együtt. :D Ha én ott vagyok neki minden erejével engem szeressen... 1 év után meg aztán főleg elég lelombozó
2015. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Reszletezzem? :)

Egyebkent igen, ez ilyen, ha nem te vagy az elso nagy szerelme, lesz mar egy Annaja. Meg ha nem is Annanak hivjak, vagy ha sok ev multan mar ritkan jut eszebe, akkor is.



Juhász Gyula: Anna örök


Az évek jöttek, mentek, elmaradtál

emlékeimből lassan, elfakult

arcképed a szívemben, elmosódott

a vállaidnak íve, elsuhant

a hangod és én nem mentem utánad

az élet egyre mélyebb erdejében.

Ma már nyugodtan ejtem a neved ki,

ma már nem reszketek tekintetedre,

ma már tudom, hogy egy voltál a sokból,

hogy ifjúság bolondság, ó de mégis

ne hidd szivem, hogy ez hiába volt

és hogy egészen elmúlt, ó ne hidd!

Mert benne élsz te minden félrecsúszott

nyakkendőmben és elvétett szavamban

és minden eltévesztett köszönésben

és minden összetépett levelemben

és egész elhibázott életemben

élsz és uralkodol örökkön. Amen.

2015. nov. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: az első szerelmen azért túl szokás lépni 4 év után, akármennyire is szeretted, tudsz mást is annyira szeretni, az elsőtől teljesen függetlenül. Mindenkinek volt első szerelme, feltételezem az itt válaszolók között is, nekem legalábbis biztosan, szép emlék marad örökké, de baromi messze áll ez a "a régi volt az egyetlen és lesz is, örökre szeretni fogja" dologtól. És ha magunkból indulunk ki (márpedig gondolom a legtöbben magunkból indulunk ki), akkor ezt teljesen jogosan a másiktól is elvárjuk, hogy legyen szíves ránk gondolni és minket szeretni, ha már velünk van, és nem az exével. Az maradjon meg emléknek.


Azért mond ilyet, kérdező, mert még nem lépett túl rajta teljesen érzelmileg. 4 év sok idő, de látod, hogy nem akar ezen változtatni, tőled kéri, hogy fogadd el, hogy a múltjában egy nő, aki már feltételezem magasról tesz rá, fontosabb, mint te. Ha esetleg családotok lesz, gyerekek, satöbbi, akkor is ez a nő lesz a fontosabb, mert egyszerűen nem hajlandó érzelmileg megválni tőle, foggal-körömmel ragaszkodik ebbe a most már plátói szerelembe.


Ilyennel én nem maradnék együtt, az biztos. Főjjön csak a maga nyomorában, nekem olyan férfi kellene, aki 100%ig el tud kötelződni- mellettem, és nem egy régi emlék mellett.

2015. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!