Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet szeretem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet szeretem nagyon de ugy érzem hogy kezd "unalmas" lenni a szex. Hogy mondjam meg neki hogy többet akarok ugy hogy ne bántsam meg?! Lehet ezért van de más lányok jobban érdekelnek külsőre?!

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert milyen a szex vele? Nem akar lovagolni vagy mi a baj? Nagy mellei vannak? Milyen a muffja?
2015. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt, milyen gyakori a szex? Szoktatok egyáltalán bármikor is szexualitásról, a szexuális életetekről beszélni? Miket próbáltatok ki eddig? Vagy egyáltalán semmi újítás nincs benne? Biztosan van néhány ötleted, mivel lehetne felpezsdíteni a dolgokat (pl. szexi ruha, új helyszín, új pózok), ezeket nyugodtan be lehet adagolni úgy, hogy ne érezze azt a barátnőd, hogy baj van vele.
2015. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt hetente többször is szexelűnk de én uj pozokat szeretnék kiprobálni de amikor felhoztam ezt neki mindig azt mondta hogy neki az nem tetszik meg stb. Amikor együtt biroztunk akkor kicsit elengedte magát de nem lehet mindig inni se szex előtt. Valami tipp hogy mondjam neki hogy többet akarok?!
2015. nov. 1. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 éve együtt vagytok, akkor simán kéne tudni ilyenekről beszélni. Egyszerűen őszintén ülj le vele, és beszélj erről. Mondd el, hogy úgy érzed, rátok férne egy kis változatosság, és téged bánt, hogy mindentől elzárkózik. Ne akarj semmit sem ráerőltetni, éreztesd vele azt, hogy szeretnéd megérteni, miért nem szeretne ezt-azt kipróbálni, vagy mi az, ami neki is tetszene. Mindenkinek vannak vágyai, biztosan van olyan, amit a barátnőd szívesen kipróbálna, csak nem meri felhozni.
2015. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Sehogy, jobb ha kidobod.
2015. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 4-es írt, csináld azt. Tehát a lényeg, hogy ha a te javaslataid nem nyerik el a tetszését, akkor mondja meg, mi az, ami viszont tetszene neki. Biztosan van olyan dolog is a szexben, ami bejön neki. 2 éves kapcsolatban már nem kéne, hogy gond legyen ennek a megbeszélése.
2015. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!