Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig nagyon bánt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nagyon bánt a tegnap este. Így utólag felhozzam neki?

Figyelt kérdés

A barátommal ritka mikor több időt tudunk együtt tölteni. Most szerencsére úgy alakult, h napot együtt vagyunk és azt gondoltam, h több időt is tudunk majd egymásra fordítani az ágyban is. Ám ez nem így történik.

Nem úgy működik már a szex köztünk mint az elején, pedig csak fél éve vagyunk együtt. Úgy érzem, h nagyon önző lett ezen a téren. Nincs előjáték, semilyen formában, egyből a közepébe vágunk bele, ami nekem nem jó, mert én nem indulok be olyan hamar mint ő és van, h fáj is a dolog. Mire elkezdeném élvezni az aktust, addigra már vége van. Igénylem a cirógatást, a simogatást, a szájjal kényeztetést. Én ezeket mindig megadom neki, de ő már nem. Az elején ilyennel nem volt gond, de mostanában az efajta szexel úgy érzem magam mint egy bábu, h csak arra kellek... Úgy érzem, mintha tiszta természetes dolog lennék, h vagyok és h bármikor megkaphat. 10-15 perces napi egyszeri szex és ennyi. Tablettát is úgy érzem, h ezért feleslegesen szedek. Mikor már az ágyban nézzük a TV-t akkor tudom, h már az alvás következik nála. Mikor nem vagyok vele, akkor 11-nél előbb nem alszik el, mikor itt vagyok akkor fél10-10-kor már szuszog. Tegnap is megkértem, h még kicsit maradjon fent velem (gondoltam hátha "kiharcolok" még 1x-i kis szexet), amire azt kaptam, h "Majd bepótoljuk". Sajnos ezt a szöveget már hallottam tőle és nagyon megalázónak tartottam akkor is, h "pótoljuk". Azt válaszoltam neki, h pótlás nálam nincs. Továbbá számon tartja, h hányszor maszírozom őt meg, vagy simogatom a hátát, és ha én egyel többször voltam kicsit kényeztetve (hát simogatás), akkor ő ezzel érvvel. Szóval, h magától nem akarja csinálni...

Viszont érzi, h neheztelek rá és ma már napközben azzal hívott fel, h ő ma este romantikázni szeretne velem és együtt zuhanyozni. Tudom jól, h ezt csak azért (is) találta ki, mert tudja, h megbántott engem és ilyennel akar "lefizetni", de pár nap és minden vissza tér a régi kerékvágásba... Ideiglenes jó este.

Este én legyek önző? Mondjak neki nemet, h most nem akarom? Erről már beszéltem vele és akkor 1-2 napig jó volt a szex, aztán elfelejtődött az incidens..


2015. nov. 3. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a beszélgetéseknek sincs tartós hatása, akkor tudod, mi a helyes lépés.
2015. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek lehettek?
2015. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos igen :/ Ez is megfordult a fejemben, h ha nincs hatása akkor egyikünk jobbra a másik balra...
2015. nov. 3. 17:27
 4/14 A kérdező kommentje:
A szövegből kérem levonni az életkorokat... :D
2015. nov. 3. 17:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy annak alapján, amit leírtál, ez a srác totálisan nem tud párkapcsolatban stabilan LÉTEZNI. Ennyi idő után megmutatta, hogy ÍGY működik. Persze megbeszélni lehet, sőt meg is kell próbálni még egyszer-kétszer, mert lehet, hogy észben kap és akar változni. Ebben az esetben fog is - idővel. De annak nincs értelme, hogy visszautasítod, mert ez csak veszekedéshez vezető játszmázás. Lakva ismerszik meg az ember, és ő jelenleg ilyennek bizonyult. Te döntöd el, hogy kell-e ez neked.
2015. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5.Köszönöm a választ, én is ezt vontam le, h valamit megismertem belőle, h most több napot együtt vagyunk és komolyan elgondolkodtam, h ez hosszú távra mihez vezethet.

Már volt, h "megfenyegettem", h abba hagyom a tabletta szedését, mert h így nincs sok értelme, h terhelem a szervezetemet a heti 1x-2x-i 10 perces szexekért...

2015. nov. 3. 17:36
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha ő ma valóban romantikázni akar, és úgy is csinálja, ahogy az neked jó, akkor ne utasítsd vissza, ez elég éretlen megoldás. Viszont én a helyedben elmondanám neki, hogy igénylem a hosszabb előjátékot, az izgatást, és ha ezt elmulasztja, akkor nem lesz szex, mert nekem az fájdalmas, kellemetlen, nem élvezetes.

Ezek után, ha megpróbál belevágni a közebébe, akkor gond nélkül visszautasítanám, hogy most, így nem, mert nem vagyok felizgulva. Majd holnap próbáljuk meg újra. Ha ezt kétszer háromszor következetesen megteszed, akkor valószínű komolyan fogja venni az igényeidet.

2015. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, valóban nem lenne okos lépés, ha vissza utasítanám. Ma meglátjuk mi lesz, és holnap leírom az újabb fejleményeket :) Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2015. nov. 3. 17:42
 9/14 Linó03 ***** válasza:
Sok sikert :)
2015. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Két olyan ember van egymás mellett, akik merőben mások habitusilag, libidót tekintve. Értelmetlen együtt maradni egy ilyen emberrel. Bár gondolom azt a végletet sem élveznéd, ha úgy kéne levakarni a srácot rólad szex terén...:D Khm...:D
2015. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!