Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme felvennem vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme felvennem vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A hétvégén egy ötnapos táborban voltam, ahol megismerkedtem egy 1évvel fiatalabb sráccal. Nem a külseje,de valami nagyon megfogott benne. És nagyon régóta éreztem azt először, hogy ő is ugyanezt érezte. Látszódott, hogy vonzódtunk, egymáshoz, de ő sem, és én sem tudtam ezt hogy kifejezni. Volt, hogy kettesben mentünk valahova, olyankor beszélgettünk, elvoltunk. De ha többen voltunk egyértelműbb volt a helyzet. Bekavarhatott az a dolog, hogy mindenki azt hihette, hogy nekem egy idősebb srác jön be. Valóban vele is jól elvoltunk, sokat röhögtünk, jófej volt, de én csak a fiatalabb srác iránt éreztem azt az érzést. Elbúcsúzni nem tudtunk, és ő ráudásul több mint kétszáz kilométerre lakik a városomtól. Néha lejár ide, mert itt lakik egy rokona, de tényleg csak néha.

Most, hogy harmadik napja nem láttam, nem beszéltünk még mindig úgy érzem magam, mintha történt volna valami, csak szakítottunk, vagy akár, hogy meghalt, hiszen nincs esély rá, hogy összefussunk. Attól félek, ha felveszem msn-re, talán tovább nyújtódik ez az szerelmi bánat érzés. Az utóbbi három napban olyan voltam mint egy élő hulla, és ha smároló párokat látok elfog a hányinger. Felvegyem msnre, tartsam vele továbbra is a kapcsolatot? Lenne valami értelme? Most még érzem én is, hogy fiatal, de talán egy év múlva, már lehet, változna...

Folyton csak rá gondolok, az eddig tetsző sulis srác már nem jelent számomra sokat...

16L


2010. márc. 18. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

sok értelme nem lenne annak hogy tartod vele a kapcsolatot.

csak magad kínoznád.

ha nyitottak vagytok a távkapcsolatra akkor vedd. de szerintem ez ennyi idősen nem olyan könnyen megoldható.

2010. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!