Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt annyira nem értem :@ Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt annyira nem értem :@ Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és neki is én. Elég rég óta ismerjük egymást. Néha suliban összefutunk és dumálunk meg msn-en. Nemrég megkérdezte,hogy van-e barátom,meg mindig szivemnek,piciszivemnek szólít.annyira aranyos :$$$$ de mostanában ha írok neki msn-en nem ír vissza...sose. fent van elérhetőbe és változtassa a kiírásait, szóval ott van,de nem ír vissza. Nem hiszem hogy megbántottam volna valamivel mert elég jól elvoltunk mikor utoljára beszéltünk meg ha összeveszünk azt meg szoktuk beszélni. Szerintetek?
2010. márc. 18. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá élőben
2010. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
menj oda hozzá és helyezd az arcába a kérdést: WATTAFAKK??
2010. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké:D:D
2010. márc. 18. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:

A mai világból sajna hiányzik a megfelelő mennyiségű személyes kontaktus...

emlékszem, mikor még nem volt net senkinél sem, és ha valamelyik pasi hirtelen megszakította a kapcsolatot egy nagyon jóban levő lánybarátjával, akkor a lány ment a fiú házához kérdőre vonni...

ilyenkor a pasik néha kaptak 1-1 pofont a csajoktól, de idővel megbékéltek, és nem egy esetben a kibékülést megpecsételtük 1-1 romantikus összebújással. Legalább is nálunk, itt faluhelyen, így ment még anno, ez a helyzet. Manapság már nem tudom h mit jelent, lehet h csak egyszerüen annyit h megunta azt h utánad pedálozzon.

2010. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, kérdezd meg tőle :/
2010. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!