Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tölem? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tölem? Annyira nem értem már.

Figyelt kérdés

két hete szakítottunk a barátommal.azt kérte maradjunk barátok (tudom ez most olyan átlagos ''legyünk barátok''-nak hangzik, de nála ez vér komoly.mindegyik volt barátnöjével jóban van...nem szóltam érte sose, megbíztam benne).

ahhoz képest, hogy az mondta, legyünk barátok, ö abszolut nem viselekdik úgy...neten sérteget és bunkóskodik, ugyan akkor néha meg kedveskedik.ha találkozunk semmi baja.tök normális, alig tudja magát visszafogni, úgy rám akar mászni...

3-4 napig nem beszéltünk, aztán egyszer csak hirtelen rám írt, hogy van-e kedvem találkozni (azt tudni kell, hogy én még szeretem, ö már nem szeret...azt mondja).köpni-nyelni nem tudtam, pedig neten írt rám.a lehetö legrosszabbat feleltem:igen, van kedvem.

nem húztam az agyát, hogy: hááát...lehet hogy van ráidöm, de nem is tudom...

vagy efféle...nem írtam semmi ilyesmit.azonnal a kegyeibe ugrottam.rettenetesen izgultam, ezért történt ez.megbeszéltünk egy találkozót jövöhétre.amit nem rég le is mondtam, mert megint bunkóskodott velem.

mi a frász baja lehet?egyszer kedves, egyszer taho, máskor csak azért szólít meg, hogy találkára hívjon, következó napon, meg megbánt...

ez mi lehet a fiúknál?

17/L


2011. aug. 4. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem szúrni akarja a popódat
2011. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Majd kinövi,koptasd le.


De hogy ugrottál a kegyeibe?:O Linkelhetnél egy videót vagy valami...

2011. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg akar baszni
2011. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Futurare ***** válasza:
Van rajtad kívül 3 nője, és amikor nincs kielégülve akkor rád ír.... ennyire kellesz neki. Ha amikor ír azonnal mennél, akkor kedves lenne veled.
2011. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak a vaginád vidd magaddal. Másod nem kell neki.

Mond neki, hogy húzzon el.

A szerelmet fojtsd el.

(mellékhatások: későbbi depresszió, stressz, rövidebb élet).

Valamit valamiért.

2011. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

21:12!

ezt nem értem.vagyis a végét.mikor lenne kedves velem?

2011. aug. 4. 21:14
 7/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én nem ilyennek ismertem meg.csak most lett hirtelen ilyen szemétláda.azt állitja azért, mert olyan hülyeségeket tudok kiirni facebook-ra, amin nagyon könnyen felhúzza magát...
2011. aug. 4. 21:17
 8/9 AndiBandi93 ***** válasza:
Semmi köze nincs ahhoz, mit írsz ki facebookra (mégha szintén én is rühellem a sok időjárás jelentést meg "elmentem fosni" megjegyzéseket) Téged kellene szeretnie, nem a facebook profilodat. Egyébként mondjuk már soha nem fog téged szeretni, és komolyan igazuk lehet az előttem szólóknak. Pont azokkal a csajokkal dumál, akikkel olyan jóban van, aztán ha nincs jobb jöhetsz te. Miért akarsz másod, harmad vagy akárhányadrendű lenni a szemében? Egyszerűen ne válaszolj neki, ha írj, ne reagálj semmiképp. Így szép lassan elfelejtődik, főleg ha tahó veled. Na akkor könnyű elfelejteni valakit. Ha akarsz, keress egy új pasit, aztán majd nagyot néz ez a tuskó, ha meglát vele. ;)
2011. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeret.. még egy kicsit .. de nem tudja igazán hogy mit tegyen .. mondd neki hogy hagyjon békén felejtsen el és utána tiltsd le! majd nézd meg mi lesz egy hónap útán ha megy könyörögni akkor beszéljétek meg.. de viszont én utána néznék hogy kit s hogy húzogat a hátam mögött mert tényleg lehet hogy azért csinálja mert az adott helyzetben nincs más .. ne legyél buta ne legyél pót alkatrész.. Veled egykorú vagyok és szintén lány.. de ennyire nem hagynám magam ! bármennyire is szeretem ... Hozzáteszem van pasim . És ha arra kerülne a sor .. engem nem tudna kihasználni ! soha senkinek nem hagytam ne hagyd te se!
2011. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!