Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik, amiért állandóan túlórázom?

Figyelt kérdés
Elég sok pluszmunkát lett a cégnél, amivel engem "ajándékoztak" meg. Eddig is volt bőven dolgom, mostmár állandóan le vagyok maradva napi 2-3 túlórával is, a barátom fel van háborodva, és abban a kis időben amikor este együtt lehetnénk néha szóba sem áll velem, azonkívül hogy megint mikor jöttél haza... A főnököm ígérte, hogy hamarosan vesz fel mellém embert, már nem kell sokáig bírni. Szerintetek mennyi időt adjak még ennek? 2 hónapja megy ez, szóltam a főnökömnek, hogy ez így nem állapot, állítólag rajta vannak... Tönkreteszem ezzel a kapcsolatomat?
2015. nov. 5. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Jobb belátással is lehetne a párod, nem gyerek már, hogy felügyelet kell neki! Vagy igen? Ez munkahely, vagy megérti vagy nem. Itt vannak kötelezettségek.
2015. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk a szerencsétlenekre évek óta teszik a plusz munkát, mert tudják, hogy vannak olyan hülyék és megcsinálják. Szerintem simán ne túlórázz, ha nem tudod befejezni folytatod másnap. Ennyi. A munka hűséges dolog, mindig megvár.
2015. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló nálunk is a helyzet...


A párom a rendes munkája után, rengeteg plusz munkát vállalt és mindig csak este ért haza hullafáradtan...De ez több évig ment..Az elején türelmes voltam, nem szóltam, hisz kocsitörlesztés stb...De aztán eljutottunk odáig, hogy ez nem párkapcsolat volt, hanem "barátság extrákkal" és már csak alvópajtinak hittem magamat. Amikor hazaért este, hulla fáradt volt, már nem is kommunikáltunk (mert csak bambult ki a fejéből a tv-re) és amikor "olyanja" volt bebújtunk a paplan alá...

Aztán nekem elegem lett. Felhoztam neki, hogy ez így nem pálya, ezt már nem nevezném kapcsolatnak. (A plusz munkákról annyit, hogy időközben lement a kocsitörlesztő, a sima munkahelyén nem keres rosszul, szóval nem lett vna kötelező ennyit bevállalni, hogy hónapokkal előre le van már terhelve...) Belátta, hogy igazam van és egy kicsit visszább vett a tempóból.


Nos a lényeg, hogy egy darabig türelmes az ember. Van aki évekig képes tolerálni van aki csak 1-2 hónapig. Ezért szerintem ne hibáztasd a párod, de próbáld vele megértetni, hogy (az én esetemmel ellentétben) ez nem rajtad múlik, hanem a főnöködön.


N

2015. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves 2., ahogy látom, neked még nem volt igazán sok munkád :) Nem arról van szó, hogy egyszer-egyszer nem tudok valamit nap végére befejezni, és át tudom tolni másnapra, hanem, hogy hiába túlórázom minden egyes nap, van olyan feladatom, amihez 3 hete hozzá sem tudtam kezdeni...
2015. nov. 7. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
De, pontosan ilyen munkám van. A nap végén nem befejezem, hanem abbahagyom a dolgaimat. De sosem túlórázok, pedig körülöttem elég sokan. De a munka nem az életem, és nem leszek több attól, hogy nem éltem semmit mellette. Két éve vagyok itt és még szeretnek is. Ráadásul a párommal sincs gondom. Szerintem kettőnk közül nekem jobb, de ha gondolod áldozd fel az életed a munkádért, végülis sok van belőle és bármikor újra lehet kezdeni.
2015. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!