Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féfriak! Ütött már meg titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féfriak! Ütött már meg titeket a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy reagáltatok rá?
2015. nov. 9. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem. De, ha megütne egyszer, biztos nem szólnék hozzá 3 napig.
2015. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem


22F

2015. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Régóta csak a veszekedés ment már akkor, halott volt a kapcsolat. Ordibált velem, hogy igenis menjek a legjobb barátnője szülinapi bulijára, miközben nekem vizsgaidőszakom volt és másnap egy durva vizsgám. Azt mondta, hogy neki fontos, ezért nekem is fontos kéne legyen annyira, h bevállaljam még így is, én meg mondtam h sry nem fontos, az egyetem fontosabb, erre kaptam egy óriási pofont (csengett a fülem is utána, és vagy negyed óráig éreztem a helyét). :D Hát lefagytam és mondtam h jó mulatást a r ibanc barátnője bulikáján, aztán másnap szakítottam vele. :)

Az a baj, hogy a java a szakítás után jött a dolgoknak, amikor vissza akart szerezni, majd amikor rájött, hogy ez nem jön össze zsarolással sem, akkor bosszút szeretett volna állni.

2015. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen, még régen, a barátnőm nagyon rossz passzban volt, de tényleg, orvoshoz is járt akkoriban a problémáival, és egy vita közben valamin, már magam sem tudom min, annyira felhúzta magát, hogy váratlanul ököllel! arcon vágott teljes erőből. Megjegyzem, elég erős nő, éveken át boxolt, nagyot tud ütni, szóval eléggé fájt is, de nem a fizikai fájdalom volt benne a legrosszabb, hanem az, hogy ide eljutottunk. Akkor annyira felhúzott, hogy majdnem kapott egyet visszakézből, de szerencsére még időben le tudtam magam állítani, és visszahúztam a kezem. Nem vagyok benne biztos, hogy nem tört volna szét az arca, szóval azért már egy nő-és egy férfi között az erőkülönbség, ezért is undorító, ha egy férfi üt meg egy nőt mintha fordítva.

Én ott hagytam azonnal, nem szóltam semmit, hagy gondolkodjon, aztán pár órára rá megbeszéltük a dolgokat. Ez már évekkel ezelőtt volt, szerencsére már nincsenek problémáink.


34F

2015. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

#4: Én gondolkodás nélkül visszaadtam volna. Ha Ő ököllel, én is. És UTÁNA szakítottam volna. Engem nő csak egyszer üt meg!

Megjegyzem, magamtól nem ütnék meg nőt, de ha kapok, vissza is küldöm a feladónak!

Undorító, amikor azt hiszi egy nő, hogy büntetlenül megüthet, mert erősebb vagyok és téved, ha akkora gentleman vagyok, hogy nem viszonzom.

Emlékszem, mikor egy lány vérig volt sérve az álláspontomon, mert szerinte egy nő bármikor megüthet egy férfit és az nem adhatja vissza... hát nagy büdös lópéniszt...

2015. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nem szóltam semmit, elmentem onnan, ahol álltunk.
2015. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiadsam pedig élveznéd, mi?
2015. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!