Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem tartanátok kínosnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem tartanátok kínosnak, ha a barátnőtök titokban Rúzsa Magdi: Szerelem című számát állítaná be csengőhangnak és a BKV-n utazva egyszer csak hangosan felcsendülne a dal?

Figyelt kérdés
A számnak ez a része: https://www.youtube.com/watch?v=cxYz1KoXECw&t=139s

2015. okt. 26. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán, nekem faszi létemre: avril lavigne-hello kitty meg french affair - you're so sexy volt, persze viccből, de azért élveztem ha suliban/metróban megszólalt, neked is túl sok időd van barátom, és ilyeneknek van barátnője..., whats wrong with you mate
2015. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem poennak sznta :'D

Azert mond meg neki, hogy neked nem jott be annyira.

2015. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kínos pillanat volt, mert nem hittem volna, hogy az én mobilom csörög. Mivel alapból lassú felfogású vagyok, még arra sem reagáltam, hogy a rezgés is be volt kapcsolva. Kellett olyan jó 8-10 másodperc, hogy felfogjam, nálam csörög a teló, addig nyugodtan üvöltözött a zsebemben mit sem törődve vele. Ha belegondolok, nem is a dal miatt égett a fejem, hanem hogy ennyi ideig tartott ráeszmélnem a gubancra.
2015. okt. 26. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagyok. Kinőttem belőle, hogy egy zeneszám miatt cikinek érezzek bármit. Tőlem a Hupikék Törpikék is lehetne. Ez gimiben még ciki lett volna, most az a ciki, hogy ciki.
2015. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én gimiben is nevettem volna az olyanokon akik ezt cikinek érzik, rajtad is haver (kérdező)
2015. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki!
2015. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez cuki, nem ciki :) Nyugi :D
2015. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem állítaná be valaki, akkor nem lenne történne semmi, mert imádom ezt a számot. :) Lehet nő, lehet férfi, nem egy kínos szituáció.
2015. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tartanám kínosnak, de rohadtul pipa lennék, ha kérdezés nélkül bárki hozzányúlna a telefonomhoz, és átbuherálná a csengőhangot. Ez proli dolog, akkor is, ha "juj, de romantikus"... ja, és nő vagyok amúgy :D.
2015. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!