Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te elfogadod a párod hobbijait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elfogadod a párod hobbijait/kedvenceit? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
Csak eszembe jutott az exem, aki mindig beszólt azokra a dolgokra amiket én szeretek. pl: "miért hallgatod ezt a fost" (ő nem hallgatta meg egyszer sem), "semmi értelme ennek a mesének" (sose látta pedig), és hasonlók. Nem értem, ha nem ismer valamit arra miért szólt be? Mert ez még talán okés ha olyannak mondja akit utál és meg akar bántani, de a barátnőjének akit annyira szeret... annak miért mond valaki ilyeneket mindig? Jó lenne megérteni.
2015. nov. 16. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

"miért hallgatod ezt a fost" (ő nem hallgatta meg egyszer sem), "semmi értelme ennek a mesének" (sose látta pedig), és hasonlók - az ilyet lehet küldeni kapálni + a rokonaihoz, akiktől ilyen primitív viselkedést tanult. Jó, hogy az ágyban bef...gja a száját, amikor V-be rakod a lábaidat. Gusztustalan az ilyen szókincs egy férfi részéről. Bele nem merek gondolni abba, hogy az ilyen egyén milyen családban nőtt fel, mert bizony az ilyen beszéd annak a szócsöve.

"Jó lenne megérteni."-az ilyet a rokonai értsék meg csak. Filozofálás helyett abba gondolj bele egyenesen, hogy ez a stílusa meddig fajulhat, ha már házasok lesztek + gyerekeket is neveltek: milyen tekintélyed lesz neked a gyerekeitek előtt, ha majd a férjed így lejárat előttük.

2015. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nem is tudom, hogy mi köt titeket össze egyáltalán, ha a szabadidős tevékenységeidet ilyen "szépen", férfiatlanul jellemzi. Egy igazi férfi Bekapcsolódik a tevékenységekbe, legalább egy minimális időre, legyen az szabadidős, de konyhai munkáról nem is beszélve. Simán el tudom képzelni, hogy ez a főztödet is lejáratja, a fáradtságos konyhai és takarítási (ingyenes) munkáddal együtt.
2015. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elfogadjuk egymás hobbijait kedvenceit, de nem feltétlenül osztozunk benne. Ő a kedvemért nézett animét én a kedvéért megnéztem a Star Wars-ot... :D Próbálunk összecsiszolódni de nem kell tökéletesen egyezni.
2015. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El, maximálisan!
2015. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!