Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatba mennyire fér bele az, hogy egyik fél a másik zenei stílusát, érdeklődési köreit, hobbijait lefikázza?

Figyelt kérdés

Szerintem egymást lehet finoman piszkálni, picit cukkolni, ha valami az egyik fél ínyére nemigen áll, de a konkrét lefitymálás, flegma arcvágás előjele lehet valami rossznak?


Röviden megfogalmazott háttér: párom lekezelően beszélt azokról a játékokról, amikkel játszok (Minecraft, Word of Tanks):

- miért játszol ilyen gagyi szаrokkal?


Aztán pár napja lenézően vágta a képembe, hogy meghallgattam egy punk albumot:

- hogy lehet ilyen hányinger zenét hallgatni?


De azelőtt meg az zavarta, ha egy mixet hallgattam Above & Beyond-tól (sokféle zenét szeretek hallgatni). De volt hogy belekötött a makettezéseimbe:

- óvodás hobbi, miért pazarlod az idődet ezekre?


Aztán a mai napon majdnem veszekedést provokált azért, mert megnéztem a Revolution egyik részét:

- hogy hogyan tudsz ilyen idiótaságokat, szаrságokat nézni? és miért nem nézed az én sorozatomat? (mindig meg szoktam nézni az ő sorozatait is)


Én sohasem fikáztam az ő dolgait. (ő 20 éves lány, én meg 21 éves fiú vagyok - mindketten főiskolások) Már beszéltem vele erről pont tegnap hogy mégis mi baja van velem? De ő csak felhúzza magát és annyit mondott, hogy én egy tapló bunkó állat vagyok és ne merjek ilyen hangnemet megütni vele szemben és ne merészeljek rajta számon kérni semmit. Pedig kulturáltan tapintatosan kérdeztem tőle, meg sohasem szoktam vele bunkózni. Mi ütött belé?


2014. márc. 11. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem semennyire.

én az ilyen lapátra tenném. érzékeny vagyok a zenére nagyon, meg a hobbimra is.

2014. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10 év múlva marhára nem fog érdekelni sem a zenei ízlése, sem az, hogy lefikázta a kedvenc együttesedet. Az lesz a lényeg, hogy együtt tudtok e élni vagy sem.
2014. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok a párod 1 bunkó, sok reményt nem fűznék a kapcsolatotokhoz
2014. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lapátra kéne raknod... de úgy néz ki, nem fog menni.
2014. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megírni, hogy pénteken egy közös barátunk házibuliján volt és nem nagyon beszélt a hétvégéről, pedig órákon keresztül bármiről képes mesélni, azokról a külön töltött órákról, amikor nem tudunk egymás társaságában lenni. Kérdeztem hogy na kik voltak a buliban? Annyit mondott hogy semmi, átlagos buli volt, majd elaludt. Gondoltam hogy biztos gyenge volt a társaság.. De akkor sem értem miért bunkózik velem napok óta.
2014. márc. 11. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat sem lesz valami hosszú életű nagyon úgy tűnik...
2014. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már idegesíted, amikor anno exemmel a végét rugdostuk már nagyon akkor csinálta ugyanezt (és énis hasonlóan éreztem már engem is idegesített minden vele kapcsolatban) én szakítottam, és jól jártam, gondold át :)
2014. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szakítani kéne. Nem lesz jobb.
2014. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
dobd ki a csajt, nem éri meg szenvedni vele
2014. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha csak pár napja ilyen, akkor

- vagy bántja valami (család, suli, bnő, te)vagy fél valamitől, de még nem mondta el neked,

- vagy fogást keres rajtad.


én nem fogadnám el. nem kell, hogy tetsszen neki, sőt, nem hallgatok előtte olyat, ami vsz nem fog tetszeni, de akkor ő is legyen finom, ha már kritika van.

2014. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!